BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ŽŪR pirmininkas dalyvauja Copa-Cogeca prezidiumo posėdyje

2013 m. birželio 27-28 d. ŽŪR pirmininkas Andriejus Stančikas ir Tarptautinio skyriaus vedėja Rūta Bičiuvienė dalyvauja Europos žemdirbių ir kooperatyvų organizacijos Copa-Cogeca prezidiumo posėdyje Briuselyje. ŽŪR pirmininkas taip pat susitinka su kitų naujųjų ES šalių atstovais ir aptaria žemės pardavimo užsieniečiams problemą.

A.Stančikas jau susitiko su Rumunijos, Vengrijos, Slovakijos, Lenkijos, Latvijos ir kitų šalių atstovais. Drauge ieškota galimybių pratęsti draudimus užsieniečiams įsigyti žemės ūkio paskirties žemę. „Šių šalių žemdirbiai aktyviai priešinasi žemės pardavimui užsieniečiams, jau kuriama ir iniciatyvinė grupė, kuri ieškos būdų, kaip šią problemą spręsti. Žemdirbiai supranta, jog žemė turi būti prieinama visiems, bet taip gali būti tik kai bus suvienodintos sąlygos visiems ES žemdirbiams ir jų perkamoji galia susilygins, tai yra, kai susivienodins tiesioginės išmokos” - naujienas iš Briuselio pranešė ŽŪR pirmininkas.

ŽŪR informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Esmė2013-09-15 03:32

Sveiki. Svarbi teisinė informacija. Pamatinis terminas „LIETUVIŲ KILMĖS LIETUVOS PILIETIS“ sureguliuos visas ,dvigubos pilietybės, žemės pardavimo problemas. Mąstom, nebūkim juokingi, apgailėtini ministerijų šliužai. Arvydas Damijonaitis

Rašyti komentarą

Tavo komentaras