BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliosios mitybos seminaras


Liepos 23 d., šeštadienį (nuo 11 val.) ir liepos 24 d., sekmadienį (iki 18 val.) kviečiame visus į žaliosios mitybos seminarą. Seminaras skirtas norintiems atgauti puikią išvaizdą, susigrąžinti jaunatvišką energiją ir optimizmą, pradėti maitintis žaliu/gyvu maistu.

Plaksime žaliuosius kokteilius. Patiekalai bus be miltų, be kiaušinių, be pieno produktų. Tai - puiki proga apvalyti kūną ir protą. Būsite maitinami gardžiu žaliu/gyvu maistu. Profesionali gyvo/žalio maisto šefė Elena Bazija mokys mus žaliosios mitybos subtilybių.

Elena Bazija - sveikatos mokyklos “Gyvenimo skonis” įkūrėja, praktikuojanti ekologė, nutriciologė, knygos “Maisto ekologija 21 amžiuje” autorė savaitgalį gamins šviežų, gardų, pilną gyvybinės energijos maistą, mokys mus žaliosios mitybos subtilybių. Daugiau informacijos: www.eco-pit.ru

Žaliosios mitybos guru - lektorius, žaliavalgis Sergej Dobrozdravin - Maskva (www.dobrozdravin.ru)

Sergejus yra wellnes-žaliosios mitybos treneris Rusijoje, “koučeris”. Padeda spręsti psichologines problemas pereinant prie žaliosios mitybos. Naudoja autorinę metodiką, kuri padeda išlaikyti naujus mitybos įpročius ir negrįžti prie ankstesniųjų. Moko spręsti įvairias konfliktines situacijas, kurios atsiranda pradėjus maitintis žaliu/gyvu maistu.

Ryte vyks kūno mankštos užsiėmimai, dienos metu - paskaitos.

Paskaitų temos:
1. Baltyminis maistas, termiškai apdorota, įprastinė-tradicinė mityba (sudaro 12 temų).
2. Žaliavalgystė - žalioji mityba. Jos privalumai ir dar daugiau (45 temos).
3. Viena iš svarbiausių žaliavalgių problemų - grįžimai prie įprastos mitybos (sudaro 12 temų).
4. Konfliktai su aplinkiniais pasirinkus žaliąją mitybą (alternatyvų gyvenimo būdą).
5. Kaip ir kokiais būdais galima išsivaduoti iš kankinančių negalavimų, tokių kaip: cukrinis diabetas, širdies ligos, mažakraujystė, artritai. Kaip greitai ir efektingai numesti nereikalingus kilogramus, atrodyti jaunatviškai ir susigrąžinti neišsenkančią gyvybinę energiją.

* Ir dar daug naudingų žinių apie naują gyvenimo būdą.

Kaip atstatyti imunitetą ir turėti puikią sveikatą. Būti aktyviu ir džiaugtis gyvenimu. Kaip atjaunėti mažiausiai iki 10 metų ir puikiai atrodyti. Sulieknėti ir turėti puikią figūrą. Kaip gyventi be ligų ir vaistų…

Kaip ruošti gardžius ir sveikus žaliuosius kokteilius? Kokia nauda geriant žaliąjį nektarą? Jus supažindins Gražina Gum - žaliosios mitybos propaguotoja Lietuvoje (www.gyvasmaistelis.lt).

Elena Bazija - savaitgalį gamins šviežų, gardų, pilną gyvybinės energijos maistą, mokys mus žaliosios mitybos subtilybių. Raw food šefė Elena pasidalins gausybe žaliųjų receptų, kuriuos langvai pritaikysite kasdien.

Seminaras savaitgalį vyks nuostabioje kaimo sodyboje “Žuvyčiai” (www.zuvyciai.weebly.com)

Savaitgalio mokymų įkainis: 470 Lt.
Nakvynė - vienam asmeniui 30 Lt.
Palapinėje: vienam asmeniui - 10 Lt.

Registracija: gyvas.info@gmail.com, tel. nr: 8 659 59919
http://www.facebook.com/pages/Gyvas-maistas/127546967288207
www.gyvasmaistelis.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras