BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliosios KTU Studentų mokslinės draugijos iniciatyvos

KTU Studentų mokslinė draugija, prisidėdama prie KTU žaliųjų iniciatyvų, pradėjo organizuoti universiteto bendrabučių apsivalymo akcijas. Pirmąjį „dušą” patyrė 4 KTU bendrabutis. KTU SMD nariai keliavo per bendrabučio kambarius ir rinko iš studentų dar nesurūšiuotas atliekas. Pirmosios akcijos rezultatai nenuvylė talkos dalyvių - plastmasės, elektronikos, stiklo ir popieriaus atliekų buvo surinkta per 50 kg.

Daugelis kalbintų studentų buvo patenkinti KTU SMD akcija, mat tai skatina visus laikytis „švaros”. Kita vertus, pakalbinti bendrabučio gyventojai atkreipė dėmesį, kad rūšiavimo konteineriai galėtų atsirasti arčiau bendrabučių - tuomet rūšiuoti atliekas būtų paprasčiau. Taip pat pasigendama ir vieningo susitarimo dėl rūšiavimo būtinybės tiek tarp kambariokų, tiek visame bendrabutyje.

Tačiau KTU SMD nariams tai padaryti visai nesunku. Jie entuziastingai ruošiasi jau kitai kelionei į kitus KTU studentų bendrabučius, kur rinks plastmasės, stiklo, popieriaus, elektronikos ir kitas atliekas.

KTU informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras