BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis “Skalvijos” sezonas


Žaliasis “Skalvijos” sezonas kviečia vėl į nemokamų filmų peržiūrą. Žinoma, nemokama bus tiems, kas atneš perdirbimui tinkamų atliekų. Artimiausias filmas “Laikas būti laimingam” (informacija apačioje).

Vieną bilietą į „žaliąjį seansą“ žiūrovai gaus už 10 galvaninių elementų (baterijų) ir vieną smulkios buitinės technikos prietaisą.

„Skalvijos“ kino centre renkamos smulkios buitinės technikos sąrašas:
 
Telefonai, skaičiavimo mašinėlės, plaukų džiovintuvai, skrudintuvai, radijo aparatai, lygintuvai, keptuvės, smulkintuvai, kavamalės, elektriniai peiliai, plaukų kirpimo, džiovinimo prietaisai, barzdaskutės, svarstyklės, mini kompiuteriai, delniniai kompiuteriai, bevieliai, mobilieji telefonai, atsakiklių sistemos, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, spausdintuvai, vaizdo, garso spausdintuvai, grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, virimo, litavimo ir panašios paskirties įranga, elektriniai traukinukai ar lenktyninių automobilių komplektai, rankiniai vaizdo pultai, vaizdo žaidimai.
 
Atliekas į kino centrą reikia atnešti likus valandai iki nemokamo seanso ir įmesti į specialiai akcijai skirtą konteinerį. Atnešusiems atliekų kvietimai bus dalinami šalia konteinerių.
Už nurodytą atliekų kiekį kvietimas į filmą bus dovanojamas vienam žiūrovui.
Neatnešusieji atliekų bilietų į nurodytus filmų seansus galės įsigyti už standartinį mokestį, jiems bilietai bus parduodami tik jei liks vietų.

 „Žaliųjų“ kino seansų kalendorius:
  • 2009 m. vasario 17 d. 17 val. „Laikas būti laimingam“ (Rež. Bohdan Slama, Čekija, 2005);

  • 2009 m. kovo 17 d. 17 val. „Paukštis, kuris neskraido” (Rež. Threes Anna, Nyderlandai, 2007);

  • 2009 m. balandžio 21 d. 17 val. „Priemiesčio šviesos“ (Rež. Aki Kaurismaki, Suomija, 2006);

  • 2009 m. gegužės 12 d. 17 val. „Pavaduojanti mokytoja” (Rež. Ole Bornedal, Danija, 2007);

  • 2009 m. birželio 16 d. 17 val.  „Klasė“ (Rež. Ilmar Raag, Estija, 2007).

Vasario 17 d. - 17 val.

„Laikas būti laimingam” („Štěstí“)      

Režisierius Bohdan Slama
Žanras komiška drama
Filmo kilmės šalis Čekija
Filmo sukūrimo metai 2005
Filmo trukmė 1.40
Filmo kalba originalo
Titrų kalba lietuvių
Filmo aktoriai Pavel Liska, Tatiana Vilhelmova, Anna Geislerova, Marek Daniel

Filmo aprašymas:

Kiekvienas daugiabutis talpina įvairiaspalvius žmonių gyvenimus. Vieni kaimynai tampa draugais, kiti iš tolo aplenkiami, dar su kitais nenorom tenka bendrauti. Taip susimezga skirtingų šeimų istorijos. Miela mergina Monika vis dar gyvena su tėvais. Ji ketina išvažiuoti į Ameriką, kur naują gyvenimą pradeda jos vaikinas. Kaimynystėje gyvenantis Tonikas ją seniai įsimylėjęs, tačiau mergina to nepastebi. Monika ir Tonikas kartu ima prižiūrėti psichiškai nestabilios kaimynės apleistus vaikus. Filmas apie jautrumą pelnė net septynis čekų „Liūtus“, pagrindinį San Sebastiano kino festivalio prizą ir buvo nominuotas „Oskarui“.

Skalvijos kino centro informacija

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras