BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniuje plečiama dviračių infrastruktūra

Vilniuje plečiama dviračių infrastruktūra - jau šią vasarą sostinėje turėtų pradėti veikti dviračių savitarnos nuomos sistema, o prie esančių 76 kilometrų dviračių takų bus prijungta 12 km naujų.

„Tikimės, kad 2010 m. bus lūžio metai tiek dviračių infrastruktūros mieste, tiek mūsų požiūryje į dviračius ir dviratininkus. Bus atnaujinta didelė dalis senųjų dviračių takų, prie jau esančių prisijungs 12 kilometrų naujų. Patogios savitarnos dviračių nuomos atsiradimas tikrai išaugins dviratininkų skaičių mieste”, - komentavo Vilniaus miesto meras Vilius Navickas.

Naujos dviračių takų atkarpos atsiras Laisvės prospekte - 3,2 km, Justiniškių g. - 4 km, Žalgirio g. - 1,8 km, Minties g. - 1,3 km, Lizdeikos g. - 1,2 km, Saltoniškių g. - 0,5 km ir kitos.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

kire2010-05-22 11:46

pasidalinu nuotaika…
Mika - Grace Kelly ( Linus Club Mix )
beje taip pat labai mėgstu dviračius. Juk galima per dieną ir aštuonias valandas ar dešimt nuvažuoti ( iš pradžių išgerdavau citramono nuo skausmo bet dabar tableči neprireikia tai tapo natūralu…) neskaičiavanau kiek tai kilometrų, tiesiog smaugus reikalas dviratis yra ar ne ? Pasilinksminkite su Linus Club Mix… paskui Tori Amos; Vanessa Mae…Pasilinksminkite…

uzklydes2010-05-30 17:55

Citramonas:) Kvepia 80tais metais.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras