BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniuje – specialios šunų ekskrementams skirtos šiukšliadėžės

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad šunų augintojai privalo susirinkti savo gyvūnų ekskrementus ir kviečia naudotis tam skirtomis šiukšliadėžėmis, jeigu jų yra netoliese. Šiuo metu 41 šiukšliadėžė įrengta Žvėryno, Naujamiesčio, Senamiesčio, Antakalnio, Šnipiškių, Rasų, Verkių, Naujininkų, Justiniškių, Viršuliškių seniūnijose. Dar 44 tokios šiukšliadėžės bus įrengtos 11 miesto seniūnijų artimiausiu metu.

Specialiu simboliu pažymėtos šiukšliadėžės pritvirtinamos prie metalinių stovų ir įbetonuojamos į žemę.

Šiukšliadėžių įrengimas - birželio 1 d. startavusios ilgalaikės socialinės akcijos „Vilnius - mano namai”, kurios tikslas - sutelkti miesto bendruomenę saugesnės ir švaresnės aplinkos kūrimui, dalis. Akcija siekiama palaikyti ir skatinti gyventojų iniciatyvas švarios ir saugios aplinkos kūrimui, ugdyti vaikų ir jaunimo atsakomybę už save ir aplinką.

Šiukšliadėžių įrengimas - birželio 1 d. startavusios ilgalaikės pilietinės iniciatyvos „Vilnius - mano namai”, kurios tikslas - sutelkti miesto bendruomenę saugesnės ir švaresnės aplinkos kūrimui, dalis. Akcija siekiama palaikyti ir skatinti gyventojų iniciatyvas švarios ir saugios aplinkos kūrimui, ugdyti vaikų ir jaunimo atsakomybę už save ir aplinką. Socialinėje akcijoje be atlygio sutiko dalyvauti - kurti ir viešinti projekto informaciją - 5 reklamos ir ryšių su visuomene agentūros „JCDecaux Lietuva”, „Actual City Media”, „ETN-Baltic”, „VKS reklama”, „ARTmedia”, taip pat dienraščiai „Vilniaus diena”, „Lietuvos žinios”.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

mm2009-07-13 09:15

o kada bus pilaitej pastatytos?

Tomas2013-12-05 21:21

Labai graži, bet ir kaina tokia nieko :)

http://www.siuksliudeze.lt/sunu-ekskrementu-siuksliadeze-38-21/

Rašyti komentarą

Tavo komentaras