BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniaus aplinkosaugos forumas

Kviečiame dalyvauti 6-ajame Vilniaus aplinkosaugos forume, kuris įvyks 2011 metų gruodžio 13 dieną 10.00 val. Vilniaus miesto savivaldybėje, Konstitucijos pr.3, Tarybų posėdžių salėje.

Europos aikštėje:
Ryte Europos aikštėje bus suformuota tikra eglučių giraitė. Daugiau nei 2500 Vilniaus miesto švietimo ir mokslo įstaigų auklėtinių bei beveik 150 jų pedagogų dalyvavo konkurse „Kalėdų spalvos” ir tik 9-ios komandos buvo atrinktos puošti aikštėje pastatytas eglutes. Speciali vertinimo komisija forumo rytą atrinks 3 geriausius eglučių puošybos autorius ir apdovanos seminaro metu; visi vaikai kviečiami kino centre „Skalvija” pažiūrėti filmo „Krokodilai”.

Savivaldybės viduje:
Vilniaus aplinkosaugos forumas bus suskirstytas erdvėmis, kuriose vyks: seminaras, aplinkosaugos pasiekimų ir ekologiškų produktų paroda: stendiniai pranešimai ir degustacijos, bus pristatomas ir demonstruojamas pasaulyje žinomas gamtosauginis filmas.

Sveikinimo žodį tars Aplinkos ministerijos atstovas, renginį paskelbs atidarytą miesto meras Artūras Zuokas.

Pradinėje forumo diskusijoje, kurią modernuos teatro ir televizijos aktorius Audrius Bružas, dalyvaus Lietuvoje ir už jos ribų žinomi aplinkosaugos profesionalai. Jie pateiks daug naujų idėjų mūsų aplinkai pagerinti. Renginį praskaidrins ekologinės mados šou, o pranešėjai kalbės tik labiausiai rūpimomis auditorijai temomis: visuomenės švietimas ir rūšiavimo būtinybė, ekologiškas transportas Vilniaus mieste, ekologiškas verslas, bioįvairovė Vilniaus mieste, žaliosios zonos, gyvūnų ir augalų apsauga .

2 aukšte esančioje Viešųjų ryšių salėje bus rodomas filmas „Įlanka” (The Cove)2009/JAV/ rež. Louie Psihoyos. Atviroje erdvėje visų lauks paroda ir ekologinių krautuvėlių šurmulys su galimybe degustuoti ekologiškus produktus.

Renginį organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos ir energetikos departamento Aplinkos apsaugos skyrius ir viešųjų pirkimų nugalėtojas VšĮ „Nepriklausomi projektai”.

Daugiau informacijos gali suteikti:

Projekto koordinatorius: Violeta Ivinskienė, tel. 852112461, mob. tel. 868205449, el. paštu:
violeta.ivinskiene@vilnius.lt.
Projekto vykdytojas: Jūratė Morkvėnaitė-Paulauskienė, VšĮ „Nepriklausomi projektai”, tel.: 868572505, el. paštas:
jurate@nprojektai.net;

Būtina registracija el. paštu aplinkosaugosforumas@gmail.com

Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, organizaciją ar įmonę, telefoną ir el.paštą.

Registracija vykdoma iki 2011 12 12 , 12 val..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

vyriskiapatiniai2011-12-11 12:21

visai idomus renginys :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras