BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėjo energetiką renkasi vis daugiau amerikiečių

JAV Vėjo energetikos asociacija pastaruoju metu stengiasi įvairiomis priemonėmis populiarinti vėjo energetiką ir šią idėją skleidžia organizuodami brangias edukacines programas.

Vienas iš efektyviausių būdų, kuris padėtų vėjo energetikai įsitvirtinti rinkoje, tai jos naudojimas buityje.

Asociacija finansuoja gyventojus, kurie nusprendžia įsigyti mažas turbinas elektrai gaminti. Paskutiniu metu tokiu keliu pasukusių namų ūkių Amerikoje itin daug. Žmonės naudojasi ir džiaugiasi galimybe sumažinti išlaidas. Daugelį jau vilioja ir ekologijos idėja. Mat naudojant vėjo energiją į aplinką neišmetama jokių kenksmingų medžiagų.

Tokį gyventojų pasiryžimą skatina ne tik asociacija, bet ir Vyriausybė. Tikimasi, kad bendromis jėgomis pavyks sumažinti klimato kaitą.

Savo namuose vėjo energiją nusprendę naudoti amerikiečiai gali pasinaudoti specialiu fondu, kuris finansuoja vėjo generatorių įsigyjimą.

Kiekvienais metais Vėjo energetikos asociacija organizuoja didžiausią konferenciją ir parodą visame pasaulyje. Lobizmas ir viešieji ryšiai garantuoja, kad vėjo energetika su kiekvienais metais milžiniškoje šalyje pasekėjų turės vis daugiau.

Šaltinis: pinigukarta.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras