BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Treenex.lt ir Rasakila sukirto rankomis - bus medžių

Du ekologijai neabejingi partneriai - medžius sodinantis socialinių ryšių portalas Treenex.lt ir internetinė Rasakilos ekologiškų prekių parduotuvė - pradėjo bendradarbiauti. Kiekvienam, perkančiam www.rasakila.lt už 200 Lt., Treenex komandos nariai pasodins medį.

Kaip teigia kūrybinis portalo ir jį vystančių EkoDirbtuvių vadovas Linas Kranauskas, ekologiškas pirkimas neišgelbės pasaulio, tačiau jei jau perkame, tai darykime tą sąmoningai ir atsakingai: „Ekologiški produktai pasižymi keleriopa nauda: jie sveikesni ir mums patiems, ir gamtai. Tačiau gamta - tai ne vien žmonės. O būtent drastiškais mastais mažėjantis pasaulio miškingumas - vienas iš svarbiausių faktorių bioįvairovės nyksmo kreivėje. Treenex su EkoDirbtuvėmis ir kitais užsimojo pakeisti šios kreivės kryptį, ir mes ypatingoje euforijoje, kad Rasakila viena iš pirmųjų Lietuvoje nusprendė prisijungti prie šios misijos”.

Toliaregiškai žvelgiančios į savo veiklą įmonės, kuriai ypač svarbi ekologinė ir socialinė atsakomybė, vadovė Nomeda Sabeckienė, džiaugdamasi iniciatyva, nori pasinaudoti proga ir garantuoti, kad Rasakilai tikrai nėra svarbiausia „geras privažiavimas” prie jos parduotuvės. Tiesiog dabartinės sąlygos lemia, kad dauguma lietuvių vis dar teikia pirmenybę susisiekimui automobiliu. Rasakila visa širdimi palaiko dviračius ir visuomeninį transportą, kojas bei kitus aplinkai draugiškus transporto būdus ir pirmoji įsigis padorų elektromobilį, kai tik atsiras tokia galimybė. Artimiausiu metu Rasakila ketina įrengti stovus dviračiams.

Tuo tarpu medžių atsodinimo žemėje misija tęsiasi. Treenex kviečia prisijungti prie „milijono medžių atogrąžų miškams” iniciatyvos, sodinti ar dovanoti bei remti naujų medžių auginimą Lietuvoje ir kitur, ar tiesiog užsiregistruoti www.treenex.lt soc. tinkle ir bendrauti ar skleisti žinią apie savo pačių veiklą.

Daugiau informacijos:
Mindaugas Galiauskas, 8 614 68145
Treenex.lt ir EkoDirbtuvės

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras