BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Steigiamas tatuliečių klubas

Visų dėmesiui - šeštadieninės Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės metu (2008-12-06, Vilniaus Mindaugo vidurinėje mokykloje), steigsime šios mugės lankytojų - ekologiškų produktų valgytojų - tatuliečių klubą

Šeštadieninės Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės metu (2008-12-06, Vilniaus Mindaugo vidurinėje mokykloje), steigsime šios mugės lankytojų - ekologiškų produktų valgytojų - tatuliečių klubą.

Organizuosimės paprastai. Pastovūs mūsų mugių lankytojai, galės paprašyti žodinės rekomendacijos iš mugės dalyvio (ūkininko su kuriuo bendrauja) ir po to su juo kreiptis į Tatulos programos vieną iš vadovų (kuris tos mugės metu budės).

Užpildžius prašymą, - ekologiškų produktų valgytojui - tatuliečių klubo nariui bus įteiktas metalinis Tatulos programos ženkliukas.

Vėliau bus rengiami klubo narių susitikimai - diskusijos.

O pirmas klubo narių susitikimas įvyks dar kitos Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės metu (2008-12-20), 10.00 val. Į šį susitikimą atvyks svečiai iš Prancūzijos su juos lydinčiais žmonėmis iš Lietuvos, kurie papasakos apie panašią patirtį Prancūzijoje (berods Prancūzijoje 2001 metais tokių valgytojų ratelių buvo tik vienas - dabar yra 500).

Almonas Gutkauskas, Tatulos programa

Šaltinis: www.organic.lt

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras