BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seminaras “Efektyvus atliekų šalinimas ir panaudojimas”

JCI Kaunas „Žaliasis projektas” kviečia į seminarą “Efektyvus atliekų šalinimas ir panaudojimas”. Data: 2011 gegužės 3 d. Laikas: 18:00 - 20:30. Vieta: E. Ožeškienės g. 18, Kaunas (ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, 103 auditorija). Seminaras nemokamas. Seminare pristatomos temos:

„Ar atliekos = šiukšlės?”. Pranešėjas dr. Nerijus Jurkonis - Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakulteto prodekanas. Pranešime bus bandoma pažvelgti į atliekų tvarkymo problemas per medžiagų apykaitos srautų gamtoje ir visuomenėje skirtumus. Taip bus bandoma diskutuoti, kodėl vieniems atliekos yra šiukšlės, o kitiems - aukso gysla.

Antrąjį pranešimą skaitys UAB „Žalvaris” atstovas. Pranešime bus pateikiama informacija apie atliekų (tokių kaip galvaniniai elementai, akumuliatoriai ir kitos pavojingos bei nepavojingos atliekos) kiekio kitimo tendencijas, šių atliekų surinkimo ir tvarkymo specifiką bei galimybes savo funkcijas neatliekančius daiktus vėl prikelti antram gyvenimui.

Šiemet tai paskutinysis „Žaliojo projekto” seminaras. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems ir kviečiame užsiregistravusius ankstesniuose seminaruose atsiimti pažymėjimus.

Registracija

Daugiau informacijos oficialiame projekto puslapyje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras