BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seime pasirašytas susitarimas dėl sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos plėtojimo sveikos visuomenės labui

Birželio 26 d. Lietuvos Respublikos politinės parlamentinės partijos ir Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai (LSNR) Seime pasirašė susitarimą dėl sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos plėtojimo, siekiant pagerinti žmonių sveikatą.

Šis susitarimas pasirašytas vadovaujantis Jungtinių Tautų 2011 m. balandžio 7 d. Generalinės asamblėjos rezoliucija, Pasaulinės sveikatos organizacijos programa “Sveikata visiems XXI a.”, Nacionaline sveikatos koncepcija bei kitais tarptautiniais ir Lietuvos Respublikos teisės aktais bei LR Seimo nutarimu dėl 2013 metų paskelbimo sveikatingumo metais.

Susitarimu dėl sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos plėtojimo, siekiant pagerinti žmonių sveikatą, įsipareigojama skatinti sveikatos, socialinės apsaugos, švietimo, kultūros, teisėtvarkos ir kitas institucijas bendromis pastangomis šviesti visuomenę bei pertvarkyti sveikatos apsaugą reglamentuojančius įstatymus. Šiuo susitarimu siekiama reglamentuoti ir teisiškai integruoti natūralios (alternatyvios ir papildomos) medicinos paslaugas į žmonių gyvenimą, palaikyti nevyriausybinių organizacijų ir privačių asmenų bei įstaigų iniciatyvas diegiant sveiką mitybą bei kuriant sveiką aplinką, propoguojant fizinį aktyvumą, psichoemocinę ir dvasinę sveikatą palaikančias programas.

Susitarimo nuostatas numatyta įgyvendinti per politines partijų programas.

Daugiau informacijos:

LR Seimo narė Dangutė Mikutienė,
Tel.: 8-61859545

Prof. hab. m.dr. Algimantas Kirkutis
LSN Rūmų prezidentas
Tel.: 8-686 06154

BNS

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras