BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sąžininga prekyba (Fair Trade)

Kviečiame dalyvauti viktorinoje “Ką aš žinau apie Sąžiningą prekybą”. Viktorinos tikslas yra artėjančios Pasaulinės Sąžiningos prekybos dienos proga atkreipti visuomenės dėmesį į trečiąsias pasaulio šalis bei jose skurstančius ir išnaudojamus žmones bei padėti suprasti, kaip Sąžiningos prekybos (angl. Fairtrade) judėjimas padeda trečiojo pasaulio žmonėms.

Viktorinoje dalyvauja asmenys, atsiuntę mums atsakymus į pateiktus klausimus, kuriuos rasite mūsų tinklalapyje www.apicentras.lt naujienose ir temoje “Sąžininga prekyba”. Su klausimais galite atsiųsti Sąžiningos prekybos ženklą, iškirptą iš bet kokio Sąžiningos prekybos produkto pakuotės. Tai neprivaloma, tačiau dalyviai atsiuntę šį ženklą gaus papildomai du balus.

Atsakymus su ženklu ar be jo siųskite (arba atneškite) Aplinkosaugos informacijos centrui iki 2009 m. gegužės 4 d. adresu Pylimo 15/2, LT-01118 Vilnius.

Iš daugiausia balų surinkusių dalyvių bus išrinkti nugalėtojai ir paskelbti per Pasaulinę Sąžiningos prekybos dieną, gegužės 9 d. www.apicentras.lt svetainėje. Nugalėtojai bus apdovanoti Sąžiningos prekybos ženklu pažymėtais suvenyrais. 

Išsamų sąžiningos prekybos pristatymą rasite čia.

Klausimai viktorinai čia.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

kostia2009-04-14 13:40

katastrofa. neznau ne vieno atsakymo.

shiny2009-04-21 16:35

nelabai ekologiska kad reikia siust atsakymus paprastu pashtu (:

Rašyti komentarą

Tavo komentaras