BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rūpi.lt - nauja ekoiniciatyva

Lietuvą džiugina dar viena ekoiniciatyva - www.Rūpi.lt. Kaip skelbiama jų tinklalapyje, rūpi.lt žmonės yra:

Socialiai atsakingi

Draugiški aplinkai

Naujoviški

Pamanysite - dar viena ekoiniciatyva, nieko naujo. Tačiau neskubėkite. Naujo yra. www.Rūpi.lt komanda ne tik stengiasi daryti gerus darbus, bei rūpintis savo aplinka, bet, o tai yra svarbiausia - įtraukia į tai vaikus! Juk vaikai mūsų ateitis. Kokius juos išauginsime, tokią ateitį ir turėsime.

Rūpintis žmonėmis ir aplinka “Rūpi.lt” komandai padeda partneris “Gausių šeimų asociacija”. Galbūt todėl šios iniciatyvos veikla subalansuota vaikams ir šeimoms, tačiau sėkmingai tinka ir visiems suaugusiems.

Kartu su laikraščiu “Ozonas” Rūpi.lt komanda parengė eko-veiksmų planą, kurį rekomenduojame pradedantiems žaliems žmogeliukams.

Taip pat raginame užsukti į tinklalapio naujovių skyrelį. Jame rasite rekomenduojamos eko-literatūros sąrašą, bei buities prietaisų aprašymus, kurie padės jums taupyti ar net generuoti energiją.

Štai vienas pavyzdėlis tokio prietaiso:

Taupykite vandenį su dušo laikmačiu. Tai puiki edukacinė priemonė kaip suaugusiems, taip ir vaikams, kuri primena apie vandens ir energijos taupymo svarbą. Laikmatį “lašas” galite lengvai pritvirtinti prie bet kurio paviršiaus dušo kabinoje arba vonios kambaryje gerai matomoje vietoje. Skaitmeninis laikmatis leidžia nustatyti numatomą laiką, arba tiesiog užfiksuoti, keik laiko Jūs praleidote po dušu ir taip paprasčiausiai kontroliuoti laiką ir tuo pačiu sunaudojamą vandenį.

Jei norite prisijungti prie Rūpi.lt veiklos ar pasmalsauti ką jie dar veikia, prašom aplsilankyti pas juos svečiuose - www.rūpi.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras