BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugsėjo derlius

Sveikiname visus sulaukus pirmosios saulėtos rudens dienos ir rudens gėrybių derliaus pradžios. Nors vasarą - metas atostogauti, trumpai norisi apžvelgti, kas gero įvyko maisto saugos srityje. Pirmiausiai buvo galutinai nuspręsta, kad nuo lapkričio 30 d. ant produktų nebebus užrašų „Be E”, „Jokių E”, vietoj to gamintojai galės žymėti, kokių priedų grupių produkte nėra, pvz. „Be konservantų”, „Be dažiklių” ir t.t. Taip pat sugriežtėjo ir sveikatingumo teiginių naudojimo tvarka - nuo šiol bus galima naudoti tokius teiginius, tik jei jie turi mokslinį pagrindą.

Tuo tarpu mūsų kolektyvas aktyviai darbuojasi ties ekologinių ūkių ir produktų žemėlapiu, kuris pasirodys jau rugsėjo 12 d. Šiuo metu renkame informaciją, bendraujame su ūkininkais ir pildome duomenų katalogą, o vėliau mums vėl prireiks jūsų visų pagalbos testuojant svetainės patogumą ir vedant Lietuvą ekologinio krašto link.

Taip pat aktyviai dirbame ties dar vienu pažadu, kurį pasakėme dar ankstyvaisiais 2009 ir tikėkimės jau šių metų spalio pabaigoje galėsim pasidžiaugt jį įgyvendinę. Bet kadangi nenorim, kad velnias apie jį per anksti išgirstų, apie tai papasakosime vėliau.

Tai tiek, jei trumpai.

Gražaus rugsėjo!

Sveiko Vaiko kolektyvas

www.sveikasvaikas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras