BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rudeninių sodininkų mugių populiarumas šiemet dvigubai išaugo

Lietuvoje du pastaruosius savaitgalius vykusiose “Senukų” sodininkų mugėse apsilankė per 40 tūkst. gyventojų. Praėjusiais metais tokiose mugėse visoje Lietuvoje dalyvavo apie 20 tūkst. lankytojų. Šiemet sodininkai labiausiai domėjosi vaismedžių ir dekoratyvinių augalų sodinukais. ”Šį savaitgalį vykusi rudeninė mugė Kaune sulaukė ne tik sodininkų, bet ir didesnio šeimų dėmesio. Kasmet augantis mugės lankytojų ir prekybininkų skaičius rodo, kad vis daugiau žmonių domisi sodininkyste ir ateina įsigyti tiek sodinukų, tiek ir Lietuvoje užaugintos produkcijos”,

Jonathan Casciani nuotr. iš http://www.contemporaryartsociety.org

- sakė prekybos ir laisvalaikio centrą “Mega” valdančios bendrovės “Baltic RED” rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė. Šalia “Megos” vyksta didžiausia “Senukų” sodininkų mugė šalyje.

Šiemet penktadaliu - iki 400 - išaugo ir rudeninių mugių prekeivių skaičius. Praėjusiais metais šiose mugėse dalyvavo 321 prekybininkas. Daugiausiai lankytojų sulaukė didžiuosiuose Lietuvos miestuose savo prekes siūlę sodininkai.

Du savaitgalius mugėse lankęsi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Ukmergės, Panevėžio ir Telšių gyventojai labiausiai domėjosi vaismedžiais ir dekoratyviniais augalais, kurie sodinami spalio mėnesį. Praėjusiais metais žmonės taip pat daugiausiai pirko įvairius sodinukus.

“Senukai” sodininkų muges rengia nuo 2003 metų. Tradiciškai du kartus per metus organizuojamos rudeninės ir pavasarinės mugės, kuriose lankytojai gali įsigyti reikalingų sodinukų, vaismedžių, dekoratyvinių augalų, sodo reikmenų ir kitų prekių kiekvienam sezonui.

BNS

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras