BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Realybės šou „Eko gyvenimas“ - vilnietės kelias „žalios“ kasdienybės link


Kviečiame pažiūrėti tikrai nuostabų reportažą

Rūšiuojate šiukšles? Atsisakėte plastikinių maišelių? Perkate ekologiškus produktus? Ar dar tik ketinate prisidėti prie ekologiško gyvenimo būdo gerbėjų būrio? O gal manote, kad visas tas pamišimas dėl ekologijos – tik greitai praeisianti mada ir akių dūmimas? Bet kuriuo atveju, šis reportažas – būtent jums.

Ekologiško gyvenimo šalininkai ir interneto dienoraščių autorių bendruomenė žino tinklaraštį „Realybės šou „Eko gyvenimas“. Jame vilnietė Vida Čiuberkienė-Kumpikienė jau daugiau nei metus aprašo savo atradimus ir praradimus kelyje į „žalią“ gyvenimą.

Reportažo herojė nusprendė nenerti į ekologiją stačia galva, o keistis po truputį. Todėl per daugiau nei metus jos buitis ekologiškesnė tapo maždaug penktadaliu – šeima stengiasi maitintis natūraliais produktais, tradicinę buitinę chemiją, kosmetikos ir higienos priemones keičia į ekologiškas, o tai, kas įmanoma, stengiasi pasigaminti patys.

Savo patirtimi V. Čiuberkienė–Kumpikienė dalijasi DELFI.TV reportaže.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Almonas2009-03-10 09:46

Nedidelis patikslinimas.
Nuo 2009 m. sausio 1 d. ekologiški maisto produktai yra žymimi nauju ženklu(žr. http://www.organic.lt - turinyje, o jis kairėje pusėje rasite…).
Tad ant ekologiško produkto Ekoagros ženklą yra uždrausta dėti (nebent yra užsilikusios pakuotės - tuomet dar galima iki 2010 m. sausio 1 d.).
O europinis ženklas kol kas dar nėra privalomas - tad ir ant ekologiškų maisto produktų jo gali ir nebūti (kad jo nėra - nereiškia, kad maisto produktas nėra ekologiškas).
Tiesa, kai pats ūkininkas parduoda ekologiškus produktus tiesiogiai valgytojui - pakanka tik sertifikato (kitkas gerai, bet nėra privaloma).
Tad dabar lietuviški ekologiški maisto produktai turi vieningą ženklą (kaip pvz. Vokietijoje rombike žodelis „bio“) ir tai manau yra labai didelis mūsų laimėjimas.
Visa tai tik ekologiškiems maisto produktams. Ne maisto produktams - kas kita (kitos taisyklės, kitas ženklinimas).

Rašyti komentarą

Tavo komentaras