BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pranešk apie seną nenaudojamą automobilį

Atėjus pavasariui Vilniaus miesto savivaldybė atnaujina akciją „Daugiau erdvės kiemuose ir gatvėse“.

Šios akcijos metu seniūnijų darbuotojai vaikščios po kiemus ir rinks informaciją apie neeksploatuojamus automobilius.

Kviečiame akcijoje dalyvauti ir gyventojus: apie savo kiemuose stovinčius netvarkingus automobilius, nurodant gatvę ir namo numerį, automobilio markę, spalvą ir valstybinį numerį, galima pranešti el. paštu e.vicemeras@vilnius.lt, (el. laiško pavadinime rašyti „dėl netvarkingų automobilių) arba trumpuoju tel. 1664.

Iš gyventojų ir seniūnijų darbuotojų gauta medžiaga apie apleistus automobilius bus apibendrinta perduota Vilniaus miesto Vyriausiojo policijos komisariato ekologinių ir administracinių teisės pažeidimų prevencijos skyriui. Policijos pareigūnai nustatys automobilių savininkus ir pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 51 str. įspės, duodami terminą automobilį patraukti iš bendrojo naudojimo vietos. Jeigu savininkai nepaisys įspėjimų, jiems bus taikomos administracinės baudos iki 1 tūkst. Lt.

ATPK 51 straipsnis numato „Neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose ir po savivaldybės, policijos ar kitos suinteresuotos institucijos pareigūno raštiško perspėjimo nesiėmimas priemonių ja pasirūpinti – užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo dviejų šimtų penkiasdešimties iki penkių šimtų litų. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, – užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo“.

Daugiau informacijos:
Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Tamošiūnas
Tel. 211 20 54.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras