BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Meldinės nendrinukės sutiktuvės

Artėjant naujam šienavimo sezonui pamario pievose, nevyriausybinė organizacija Baltijos aplinkos forumas kviečia į tradicija tampančią globaliai nykstančios meldinės nendrinukės sutiktuvių šventę Šyšos polderyje. Renginyje labai laukiami visi, neabejingi šio reto mūsų krašto paukščio likimui.

Į renginį kviečiame Šyšos polderio ūkininkus, kurių glaudus tarpusavio bendradarbiavimas ir konsultacijos su gamtosaugininkais itin svarbūs, siekiant sustabdyti šio paukščio nykimą. Kviečiame atvykti ir drauge surasti sprendimą, kada ir kaip nušienauti meldinei nendrinukei svarbias pievas, sudarant sąlygas jai užauginti jauniklius. Kadangi birželio mėnesį prasidės paukščių apskaitos, mes turėsime naujausią informaciją apie tai, kuriuose polderio plotuose šiemet svarbiausia atidėti šienavimą. Kviečiame ir tuos ūkininkus, kurie turi sunkumų šiemet nušienauti pievas ir išvežti žolę - esame pasirengę kartu ieškoti sprendimo. Susitikimo metu su vietos bendruomenėmis kalbėsime apie bendras pastangas išsaugoti šią unikalią jūsų krašte perinčią rūšį.

Maloniai lauksime Jūsų 2013 m. birželio 13 d. (ketvirtadienį) nuo 15 val. poilsio aikštelėje prie naujosios (sraigtinės) siurblinės Šyšos polderyje (patogesnis privažiavimas ir automobilių parkavimas atvykstant nuo polderio pusės).

Preliminari programa:

15.00-15.20 Meldinės nendrinukės būklės 2013 m. apžvalga

15.20-15.40 Rekomenduojamų šienavimo laikotarpių aptarimas

15.40-16.30 Neformalūs pokalbiai ir užkandžiai

17.00 vykstame stebėti paukščių polderyje dalyvaujant ornitologams

Apie dalyvavimą prašome pranešti iki š.m. birželio 11 d. tel. 8 5 213 5501 arba el.p. vaida.pilibaityte@bef.lt

www.meldine.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras