BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

LUNI Alytus kviečia į paskaitą “Žaliavalgystė - naujoji mada ar sveikatos šaltinis?”

Šį šeštadienį (gruodžio 4 d.), 15.00 val. LAISVASIS UNIVERSITETAS ALYTUJE kviečia į paskaitą. Paskaita vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus. Įėjimas laisvas. Paskaitos tema: Žaliavalgystė - naujoji mada ar sveikatos šaltinis? Apie tai kalbės Darius Ražauskas.

Darius Ražauskas - 25 metų, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vadybos ir firmų organizavimo magistras, buvęs naktinio klubo direktorius. Dabar - žaliavalgių eko bendruomenės narys, keliaujantis, laisvai samdomas mokytojas, savęs ieškotojas, domisi bendruomeniniu gyvenimu, ekologija, alternatyvia edukacija bei kitokia mityba.

Paskaitoje išgirsime apie vis labiau plintantį alternatyvų mitybos ir gyvenimo būdą - žaliavalgystę, kalbėsime apie Anastasijos judėjimą. Taip pat diskutuosime, ar toks gyvenimas priimtinas, suprantamas bei įgyvendinamas šiuolaikinėje visuomenėje.

Laisvasis universitetas - savanoriška bendruomeninė iniciatyva, siekianti kurti alternatyvas dabartinės visuomenės susvetimėjimui, švietimo modeliui, suburti neabejingus supančiam pasauliui žmones ir kalbėtis įvairiomis temomis, dalintis patirtimi, žiniomis, idėjomis. Laukiami visi, norintys pasiklausyti ir išsakyti savo mintis, diskutuoti. Atėjo laikas patiems keisti abejingumu persisunkusią visuomenę.

Daugiau informacijos www.luni.lt bei www.sotvaras.lt

Šaltinis: www.sotvaras.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras