BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kviečiame nemiegoti ir pasirūpinti miegapelėm


Kauno marių regioninio parko direkcija ir Kauno jūrų skautų laisvalaikio centras! Kviečiame švęsti Žemės dieną, aktyviai praleisti laisvalaikį, iškelti inkilų įvairiems paukščiams ir miegapelėms. Kovo 20-21 d. (šeštadienį ir sekmadienį) kviečiame visus, norinčius pažinti savo krašto gamtą ir joje gyvenančius mažiau žinomus paukštelius, bei žvėrelius į aktyvią inkilų kabinimo talką kuri vyks Kauno marių regioniniame parke Samylų ir Viršužiglio apylinkėse.

Pirmą dieną numatomas žygis nuo Vaišvydavos iki Viršužiglio.

Programa

Kovo 20 d. žygis Vaišvydava - Viršužiglis (12 km)

15:30 val. Renkamės Vaišvydavos kaime medelyno stotelėje prie kelio į Piliuoną (žiūrėti žemėlapyje).
15:30-18:30 val. Žygis per Dubravos mišką iki Viršužiglio. Susipažinsime su čia augančiais medžiais, ir gyvenančiais gyvūnais. Sužinosime kuo minta gyvūnai tokį žiemišką pavasarį, galėsime stebėti jų pėdsakus.
18:30-20:00 val. Vakarojimas prie laužo. Nusileidus Saulei klausysimės gamtos garsų.

Kovo 21 d. inkilų kabinimo talka miegapelėms Žiglos upės slėnyje

10:00 val. Renkamės prie Viršužiglio pagrindinės mokyklos (žiūrėti žemėlapyje). Pasidaliname komandomis ir žygiuojame kabinti inkilų miegapelėms.
10:30-14:00 val. Inkilų kabinimas. Miegapelės mėgsta lazdynus ir ąžuolus. Atitinkamai komandoms reikės surasti tinkamą medį inkilui iškelti. Kiekviena komanda turės vadovą-konsultantą, kuris patars kaip ir kur reiktų iškelti inkilą.
14:00-16:00 val. Įspūdžių aptarimas, šilti pokalbiai, diskusijos.

Kovo 21 d. inkilų kabinimo talka smulkiems paukščiams Samylų apylinkėse.

10:00 val. Renkamės Samylų poilsiavietėje (žiūrėti žemėlapyje). Pasidaliname komandomis ir inkilais bei žygiuojame kabinti inkilų smulkiems paukščiams.
10:30-14:00 val. Inkilų kabinimas. Komandų tikslas surasti pažymėtus medžius ir į juos iškelti inkilus bei atnešti registracijos kortelę kaip įrodymą, kurį rasite ant pažymėto medžio.
Pastaba. Tai ne lenktynės. Siūlome ramiai neskubant pasigrožint gamta žygiuoti prie tikslo. Laimi tie kurie susitvarko su užduotim. Tikimės, kad laimėsime visi.
14:00 val. Šilti pokalbiai, dalinimasis įspūdžiais ir vaišėmis prie laužo. Lauksime visų (net ir nedalyvavusių žygyje).

Būtina: Su savimi atsinešti gerą nuotaiką ir atitinkamai pasiruošus (drabužiai, avalynė ir kt.)

Kaip atvykti?

Vykstantiems visuomeniniu transportu: Iki Samylų nuo Kauno stoties važiuoja 46 autobusas. Iki Vaišvydavos medelyno sustojimo iš Kauno stoties važiuoja 40 mikroautobusas. Į Viršužiglį iš Kauno autobusų stoties važiuoja vietinis priemiestinis 179 autobusas (dėl maršruto tvarkaraščio teiraukitės žemiau nurodytu telefonu arba e.paštu).

Vykstantiems savo transportu: Einantys į žygį automobilius galės palikti prie Kauno marių regioninio parko direkcijos pastato. Vairuotojus po renginio galėsime pavėžėti iki automobilių. Norintys dalyvauti kabinimo talkose galės privažiuoti prie nurodytų rinkimosi vietų.

Visų dalyvių prašome atsinešti sumuštinių sau ir draugui. Renginių metu pietūs bei vakarienė nenumatyti.

Apie dalyvavimą prašytume iš anksto pranešti ir UŽSIREGISTRUOTI tel.: 8 687 74020 arba el. paštu: g.vaivilavicius@kaunomarios.lt

Kilo klausimų? Skambinkite tel.: 8 687 74020

Kaip atvykti žiūrėkite žemėlapyje.

Kauno marių regioninio parko direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Karolina2012-02-01 20:30

Man labai patinka grauzikai ipac peles, ziurkenai.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras