BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įsteigtas Atliekų tvarkytojų valstybės registras

2012 m. liepos 18 d. Vyriausybė nutarė įsteigti Atliekų tvarkytojų valstybės registrą ir patvirtino jo nuostatus. Šis registras pradės veikti 2014 m. sausio 1 dieną. Jo valdytoja paskirta Aplinkos ministerija, centrine tvarkytoja - Aplinkos apsaugos agentūra, teritoriniais tvarkytojais - regionų aplinkos apsaugos departamentai.

Kaip sakė Aplinkos ministerijos Atliekų departamento direktorė Vilma Karosienė, registras įsteigtas Atliekų tvarkymo įstatymo numatytiems objektams registruoti. Tai atliekas surenkančios, vežančios, apdorojančios įmonės ir įmonės, atliekų susidarymo vietoje pavojingąsias atliekas laikančios ilgiau kaip šešis mėnesius, o nepavojingąsias - ilgiau kaip vienus metus, taip pat prekiautojai atliekomis ir tarpininkai. Jie bus registruojami siekiant rinkti, kaupti, apdoroti, sisteminti, saugoti ir teikti fiziniams ir juridiniams asmenims registruojamų objektų duomenis ir dokumentus.

Registro duomenys, išskyrus asmens duomenis, bus vieši. Juos duomenų gavėjams - visiems fiziniams ir juridiniams asmenims - teiks centrinis registro tvarkytojas.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras