BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš rinkos išimamos plokščiadugnės kiniškos lėkštės

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautas pranešimas apie nesaugias plokščiadugnes, melaminines lėkštes, importuotas iš Kinijos. Šių lėkščių naudojimas gali kelti pavojų sveikatai dėl didesnio, nei leidžiama, formaldehido kiekio.

Į Lietuvą minėtų lėkščių iš Lenkijos įvežė ir rinkoje išplatino UAB „Due Leo” (Rotušės g. 16-17, Alytus).

Visa informacija apie įvykį perduota medžiagų ir gaminių, besiliečiančių su maistu, kontrolę vykdančiai Valstybinei ne maisto produktų inspekcijai prie Ūkio ministerijos. Šios įstaigos specialistai nedelsiant pradėjo atvejo tyrimą.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ragina pirkėjus, įsigijusius nurodytas plokščiadugnes lėkštes (prekinis ženklas: Plate NGA 0364, brūkšninis kodas 5900232866748, ant lėkščių dugno priklijuotas užrašas: melamininiai indai, pagaminti Kinijoje, Nr. 820120), grąžinti jas prekybininkams įsigijimo vietose.

Nuo šių metų pradžios Europos Komisija RASFF sistema paskelbė jau 33 pranešimus dėl įvairių nesaugių su maistu besiliečiančių gaminių, importuotų iš Kinijos.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras