BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gamtosauginių NVO vadovai susitiko su A.Salamakinu

Naujasis Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas priėmė Lietuvos Žaliųjų judėjimo pirmininką Rimantą Braziulį, Lietuvos gamtos fondo direktorių Edmundą Greimą ir Judėjimo „Už gamtą” vadovą Algirdą Knystautą. Nevyriausybininkų vardu A.Knystautas pasveikino A.Salamakiną su naujomis pareigomis ir išreiškė viltį, kad naujasis komitetas dirbs Lietuvos gamtos labui, o žodis „apsauga” bus kertinis jo veikloje.

Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs mūsų šalies aplinkosaugos klausimai. Lietėme Saugomų teritorijų įstatymo pataisas, skalūninių dujų problemą, ežerų ir upių pakrančių užstatymą, kiaulininkystės kompleksus, Natura 2000 tinklo plėtimą iki ES reikalaujamų plotų bei gamtinio turizmo perspektyvas. Taip pat komiteto pirmininkas buvo supažindintas su tikrai aštria PAV (poveikio aplinkai vertinimo) problema. Šioje srityje dabartinė situacija tokia, kad objektyvaus PAV gauti neįmanoma.

Komiteto pirmininko ir gamtosauginių NVO vadovų nuomonės sutapo. Tad tikimės, kad naujas komitetas bus atviras gamtosauginėms idėjoms, ir laukiame produktyvaus darbo su gamtosaugininkais.

Judėjimo „Už gamtą” informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras