BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ekonaujienos švenčia vienerių metų gimtadienį

Ekonaujienos seniausių mūsų prenumeratorių pašto dėžutes pasiekia jau metus laiko. Per metus mūsų svetainę aplankė virš 100 000 žmonių. Šiuo metu kasdien mūsų tinklaraštį aplanko apie 200 žmonių ir dar 200 gauna naujienas į savo el. paštą ar RSS skaitytuvus.

Per metus išspausdinome virš 400 įrašų, taigi maždaug vieną įrašą per dieną. Skaitytojai parašė taip pat virš 400 komentarų ir galime pasidžiaugti, kad kai kurie komentarai netgi buvo ilgesni ir kokybiškesni už mūsų įrašus. Todėl dėkojame visiems prisidėjusiems prie mūsų tinklapio savo mintimis.

Ypatingai dėkojame mūsų draugams leidyklai “Lututė”, mokslo ir technologijų portalui www.technologijos.lt, UAB Lacrima, žurnalui “Paukščiai”, žurnalui “Green’as”, Sigurdui iš “Gyventi sąmoningai” už bendradarbiavimą, Ievai Vaivaraitei už dizainą, UAB “Sanga” už patarimus, Kauno apskrities viešojo transporto portalui www.kaunastrans.lt, Vitai Dikšaitytei (vita.gamtoj.com) už pirštinių akciją, Laurai Gintalaitei už straipsnius, Linui Kranauskui už idėjas, Almontui Gutkauskui iš Tatulos programos, www.gmo.lt projektui, Linui Ošikui už nuotraukas ir naujienų pranešimus ir žinoma visiems, kurių, deja, čia nepaminėjome, bet kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie ekonaujienų kūrimo.

Taip pat norėtume atsiprašyti Aplinkos ministerijos, Energetikos ministerijos ir Vilniaus savivaldybės, kad pažėrėme šioms institucijoms tiek daug kritikos. Linkime kitais metais mažiau “nusišnekėti”, kad nereikėtų mums jūsų kritikuoti.

Žaliosioms firmoms linkime ir toliau vystyti savo žalią veiklą, o žaliems žmogeliukams ir toliau mąstyti žalias mintis.

Ateinančiais metais planuojame plėsti savo veiklą, todėl kviečiame visus prisijungti prie mūsų komandos ir kartu kurti ekonaujienų srautą bei ekologizuoti Lietuvą.

Ekonaujienų redakcija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

linas2009-12-26 13:34

Su gimtadieniu :-)

Eko naujienos2009-12-26 14:04

Dėkojame

Almonas2009-12-26 15:04

Nuoširdžiai sveikinu ir linkiu sėkmės.
O visus, taip pat sulaukus Didžiųjų švenčių ir… artėjančio metų virsmo, kurie nors ir žada būti sunkesni… bet kaip sakoma nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Bent ekologamas… sunkmetis manau tikrai yra į gera. Turiu omenyje mūsų nuostatas dėl atsakingo verslo ir atsakingo vartojimo, kuris buvo daugeliui jau visiškai išsitrynęs tame burbulo išsipūtimo laikmetyje…

.2009-12-26 15:41

aciu

Rašyti komentarą

Tavo komentaras