BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Delegacija lankėsi vėjo jėgainių parke Sakučiuose

Atsinaujinančių energetikos šaltinių įstatymas ir vėjo jėgainių specialiojo plano projektas Klaipėdos rajone sukėlė nemažai diskusijų bendruomenių tarpe. Šiuo klausimu buvo organizauojama ir apskrito stalo diskusija su bendruomenėmis, kurioje buvo išklausytos nuomonės dėl vėjo jėgainių plėtros Klaipėdos rajone. Siekiant obejektyvių sprendimų ateityje rugpjūčio 25 dieną po Tarybos posėdžio delegacija sudaryta iš Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos narių, Administracijos, vėjo jėgainių specialiojo plano Klaipėdos rajone projekto rengėjų, bendruomenės atstovo išvyko į Šilutės rajone esantį Sakučių kaimą, kuriame yra veikiantis vėjo jėgainių parkas. Kelionės tikslas - realiai įvertinti vėjo jėgainių esamą situaciją, įvertinti nuo vėjo jėgainių iki gyvenamųjų namų atstumą, išklausyti šalia veikiančių vėjo jėgainių gyvenančių gyventojų nuomonę.

Tarybos nariai džiaugėsi dėl suorganizuotos kelionės, kadangi buvo įvertinta reali esama situacija, išklausyta nuomonė apie vėjo jėgainių sukeliamus nepatogumus iš pirmų lūpų. Įvertinus atstumus, pasak Administracijos darbuotjų nėra siekiamybė uždrausti vėjo jėgainių plėtrą, tik norima atrasti aukso vidurį - skatinti Klaipėdos rajono vystymąsi, bet kad tai netrukdytų šalia gyvenantiems žmonėms.

Delegacija atvykusi į Sakučiuose esantį vėjo jėgainių parką siekė įvertinti realų vėjo jėgainių keliamą triukšmą

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

gyvenantys salia vejo jegainiu2011-09-05 03:09

Nustebinot… Kur Sakuciuose vejo jegainių parkas? Sakučiai už trijų kilometrų, o štai kti kaimai- Mockių, Kiošių vos už kelių šimtų metrų. Ir ten gyvenantys žmonės kenčia nuo jėgainių keliamo triukšmo. Ne pasivaikščioti aplink jėgaines reikėjo, o pabendrauti su žmonėmis ir jų nuomonės išklausyti. Kodėl neparašėte, kad paklausus vaiko jis pasiskundė negalintis naktimis miegoti dėl jėgainių keliamo triukšmo? Ar tai neverčia susimąstyti , kokiomis tapo mūsų gyvenimo sąlygos?…Be to, delegacijai vaikščiojant po pievas jėgainės lyg “užburtos” aprimo, viena jų netgi visiškai sustojo…o išvykus , po pusvalandžio, ėmė suktis visu pajėgumu, net zvimbdamos. Tikime, kad Klaipėdos rajono gyventojai apgins savo teisę gyventi sveikatai ir gamtai saugioje , nesudarkytoje aplinkoje , o rajono valdžia,kaip iki šiol, atsižvelgs į žmonių interesus .

Rašyti komentarą

Tavo komentaras