BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dėl važinėjimų keturračiais motociklais nacionaliniame parke

Pastaruoju metu Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija gauna pranešimus apie parko teritorijoje neleistinose vietose važinėjančius keturračius motociklus be registracijos numerio. Primename, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko apsaugos reglamente nustatyta, kad „Nacionaliniame parke draudžiama važinėti ne keliais, ne keliuose statyti ar kitaip eksploatuoti motorines transporto priemones (įskaitant dvirates, trirates ir keturrates savaeiges transporto priemones), išskyrus specialiąsias transporto priemones, žemės ir miškų ūkio techniką, Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka”.

Siekdami skatinti Kuršių nerijos nacionalinio parko gyventojų ir lankytojų pilietiškumo iniciatyvas ir užkirsti kelią galimiems pažeidimam, kviečiame gyventojus ir lankytojus, pamačius keturratėmis transporto priemonėmis važinėjant po miškus, kopas, paplūdimius ir kitose neleistinose vietose informuoti apie tai Kuršių nerijos nacionalinio parko direkciją mob. tel. +37065635079.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Kristina2011-07-14 00:06

Atsižvelgdami į esamą situaciją tarp aplinkosaugininkų ir keturračių vairuotojų, buvo nuspręsta bendradarbiauti vardan bendro tikslo – švarios aplinkos. Projektas „Visais ratais už gamtą“ yra skirtas tam, kad keturračių vairuotojai iš visos Lietuvos galėtų diskutuoti jiems rūpimais klausimas išvenginat tokių nesklandumų, kaip: nenaudojamų detalių išmetimas gamtoje, važinėjimas miškais ir pievomis, taip niokojant ją ir t.t. Šiuo projektu yra tikimasi ištaisyti klaidas ir kurti gražesnę bei švaresnę ateitį.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras