BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai patys įvertino dviračių takų būklę

Rugpjūčio 17 d. popietę Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai Rima Mitkienė, Albinas Minkevičius, Kęstutis Bernatavičius, Gediminas Daukšys, Jonas Balčius ir Henrikas Šivokas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, l. e. administracijos direktoriaus Janis Laurinaitis bei savivaldybės administracijos specialistai vyko į išvažiuojamąjį posėdį dviračiais. Kaip teigė tarybos narė, Aplinkos ir plėtros komiteto pirmininkė ir šio dviračių žygio iniciatorė Rima Mitkienė, - „šio žygio tikslas - įvertinti Alytaus miesto dviračių takų būklę bei kitus miesto savivaldybės vykdomus investicinius projektus”.

Nuo Kepyklos ir Sudvajų gatvių sankryžos pajudėjusi tarybos narių ir administracijos tarnautojų grupė vyko Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerėlių link. Čia politikai ir savivaldybės specialistai trumpam stabtelėjo ir aptarė vykdomus Mažosios Dailidės ežerėlio išvalymo ir aplinkinės teritorijos sutvarkymo darbus, vėliau jie apsilankė Senamiesčio skvere, pabendravo su miesto gyventojais, išklausė jų problemas.

Išvyka dviračiais Pliažo gatve tęsėsi iki VšĮ Alytaus tuberkuliozės ligoninės, čia dviračių žygyje dalyvavęs Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjas, savivaldybės vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas kalbėjo apie naujų dviračių takų įrengimą ir jau parengtą naujos dviračių takų atkarpos detalųjį planą. Išvyka dviračiais toliau tęsėsi Kauno gatve, čia politikai ir specialistai taip pat trumpam sustojo ir aptarė kai kuriuos vykdomo projekto trūkumus. Vienas iš jų - Kauno ir Tvirtovės gatvių sankryžoje nenumatyta papildoma eismo juosta. Tarybos nariai taip pat atkreipė savivaldybės administracijos specialistų dėmesį į kai kuriose vietose nekokybiškai valomus dviračių takus.

„Manau, kad idėja tokiu būdu apžiūrėti mieste vykdomus investicinius projektus, įvertinti jų privalumus ir trūkumus, pabendrauti su miestiečiais, išgirsti jų problemas ir pastebėjimus vienu ar kitu klausimu, aptarti miesto tvarkymo galimybes įvertinant kiekvieną vietovę gyvai, pasiteisino ir tikrai turės tęstinumą”, - sakė Aplinkos ir plėtros komiteto pirmininkė narė R. Mitkienė, pasibaigus tris valandas trukusiam žygiui po Alytaus miestą.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras