BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akcija „Namuose – šlamštui ne!“ kviečia atsikratyti senų elektros prietaisų ir laimėti prizus

Nuo gruodžio 15 dienos kiekvienas Alytaus apskrities gyventojas, taisyklingai atsikratęs nebereikalingo elektros prietaiso, dalyvaus specialioje atliekų tvarkymą skatinančioje akcijoje „Namuose – šlamštui ne!“ ir turės šansą loterijoje laimėti naujos buitinės technikos.

„Kiekvienas gyventojas, atnešęs nereikalingą naudoti elektros prietaisą ar įrenginį į vieną iš šešių bendrovei “Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras” priklausančių didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių, gaus specialią akcijos „Namuose – šlamštui ne!“ kortelę ir vėliau dalyvaus loterijoje, kurios metu bus išaiškinti vertingų prizų laimėtojai“ - teigia akciją rengiančios elektros ir elektroninės įrangos gamintojus ir importuotojus vienijančios asociacijos EEPA direktorius Edgaras Kriukonis.

Pasak jo, šios akcijos metu prisidėti prie taisyklingo elektros ir elektroninių prietaisų atliekų tvarkymo galės kiekvienas – atnešęs daiktą nuo nebereikalingo šviestuvo iki didelio šaldytuvo.

„Kartu su bendrove “Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras” rengiamos akcijos tikslas yra skatinti Alytaus apskrities gyventojus nebenaudojamus, pasenusius ir nebereikalingus elektros prietaisus atiduoti tvarkyti į specialias jų surinkimui skirtas vietas. Taip pat pasakosime, kaip tokios atliekos turi būti tvarkomos bei kodėl jų negalima atsikratyti kartu su kitomis šiukšlėmis metant į konteinerius ar šiukšlių kibirą“ -  pasakoja E. Kriukonis.

Specialią akcijos dalyvio kortelę gaus ir vertingų prizų loterijoje dalyvaus visi, kurie skirtus išmesti elektros prietaisus ar nereikalingą įrangą iki kitų metų sausio 31 dienos pristatys į šešias Alytuje, Druskininkuose ir Prienuose bei Lazdijų, Varėnos ir Alytaus rajonuose esančias stambių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles.

Akciją „Namuose – šlamštui ne!“ organizuojanti asociacija EEPA yra nepelno siekianti organizacija, vienijanti 44 bendroves, į Lietuvą importuojančias ar gaminančias elektros ir elektroninę techniką.

EPA informacija

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras