Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-01-03

Skelbiamas konkursas “Sniego žvėrys”

Publikuota: Gyvūnai, Kita

Kauno marių regioninio parko direkcija skelbia patį balčiausią konkursą „Sniego žvėrys” (skelbimą rasite čia). Per pastarąsias savaites dangus nepašykštėjo sniego. Nors didelės pusnys jau pradėjo kelti rūpesčių, tačiau jos gali suteikti ir ne mažiau džiaugsmo. Kodėl gi nepanaudojus sniego pertekliaus ir nepabandžius priimti iššūkio pabūti žiemos menininku? Juk tai gali būti įdomi pramoga visai šeimai ir dar vienas būdas kūrybiškai bei aktyviai praleisti laiką gamtoje net žiemą.

O sniegas tikrai priverčia būti kūrybingesniems.

Susikurkime žiemos pasaką po langais!

Trukmė: konkursas truks iki pavasario, t. y., tol, kol bus sniego.

Priemonės: sniegas ir fotoaparatas

Idėja: Nulipdykite iš sniego žvėrį (žvėrių skaičius neribojamas) ir nufotografuokite (iki 3 kokybiškų vieno objekto nuotraukų). Nuotraukas su trumpu aprašymu (kaip vyko kūrybos-lipdybos procesas, kaip gimė idėja ir t. t.) siųskite adresu: ramune.mikitiejeva@gmail.com arba info@kaunomarios.lt

Nepamirškite parašyti savo vardo, pavardės ir kontaktinių duomenų, nes originaliausių Sniego žvėrių autorių pavasarį laukia staigmena!

Būkite originalūs, pabandykite nulipdyti visokių žvėrių, juk mūsų miškuose, laukuose ir vandenyse jų įvairovė knibždėte knibžda.

Nelauk kol ištirps sniegas - pulk į kiemą jau šiandieną!

Kauno marių regioninio parko direkcijos informacija

Patiko (0)


Atgal į: Skelbiamas konkursas “Sniego žvėrys”