Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-30

Išvalykime Vilnelę nuo šiukšlių ir brakonierių

Publikuota: Gamta, Renginiai, įvykiai, Visuomenė

Spalio 2 d. nuo 11 val. „Eko karta” kartu su „Ozono” komanda ir kitais draugais kimba į Vilnelės valymo darbus. Kviečiame nelikti abejingiems ir prisijungti prie šio būrio. Akcijos dalyviai valys Vilnelės upę ir jos krantus, o po valymo pažadame visus sušildyti užkūrę grilių ir užkaitę naminės arbatos.

Kas prisiims atsakomybę už unikalią Vilnelės upę

Rugsėjo pabaiga, jau greit į Vilnelę atplauks neršti tokios tauriosios žuvys, kaip lašišos, šlakiai. Kuo švaresnė upė, tuo daugiau šių žuvų galima sulaukti. Deja, nedaug žmonių linkę prisiimti atsakomybę už aplinkos tvarką ir švarą, ir ši unikali upė bei jos krantai po vasaros skendi šiukšlėse.

Vilnelės valymo akcija, jau tapusi tradicine, vyksta kelintus metus iš eilės. Aiškus skirtumas juntamas tuose ruožuose, kurie buvo tvarkyti praeitais metais, todėl šiemet nutarėme sutvarkyti dar nei karto nekuoptą Vilnelės ruožą. Vilnelei ir jos žuvims už šiukšlių kalnus pavojingesni žmonės…brakonieriai. Neršto metu pagauti lašišą gana nesudėtinga, todėl tai aktyviausias brakonierių sezonas, o tokios upės kaip Vilnelė tampa patogiausiu taikiniu. Todėl labai svarbu, kad vaikščiodami upės krantu ir pamatę žvejį nepasidrovėtumėt paprašyti parodyti laimikius ar paklausti ką gaudo. Sąžiningas žvejys niekada neatsisakys pasigirti laimikiais, o brakonieriai…

Taigi visus, kurie nebijo būti atsakingais, kviečiame šį šeštadienį (spalio 2 d.) 11 val. atvykti prie Vilnelės užtvankos esančios Naujojoje Vilnioje šalia nakvynės namų (4 autobusas). Kad neliktumėt be skanumynų po valymo, būtų smagu jei apie savo dalyvavimą praneštumėt el. paštu culture@ozonas.lt . Rašykite ir jei reikia patikslinti kaip nusigauti iki akcijos vietos.

Daugiau informacijos:
Projekto vadovė Ieva Malaiškaitė
Mob. tel. 8 670 68342 el. p culture@ozonas.lt

“Eko karta” informacija

Patiko (0)


Atgal į: Išvalykime Vilnelę nuo šiukšlių ir brakonierių