Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-09

Akcija „Už maistą be chemijos“. Finišas.

Publikuota: Maistas, Visuomenė

Pusę metų vykdyta akcija „Už maistą be chemijos” artėja prie pabaigos. Akcijos pradžioje buvome išsikėlę tris pagrindinius uždavinius, tad dabar norisi apibendrinti, ką pavyko padaryti.

Pirma, siekėme paskatinti dar daugiau žmonių skaityti sudėtis ir rinktis produktą ne tik pagal jo išvaizdą. Pavyko suorganizuoti reklaminę akciją spaudoje ir televizijoje. Patys nustebome, kai savo klipus išvydome net pasaulio futbolo čempionato finalo metu. Aišku, didelis dėmesys netruko sulaukti kritikos - buvome apskųsti reklamos etikos sargams, bet skundėjai savo tikslo nepasiekė. Ir nors viskas buvo vykdoma praktiškai be lėšų, pavyko geriau nei tikėjomės. Žinoma, už tai dar ir dar kartą turime padėkoti savo rėmėjams, kurie sutiko dirbti vardan idėjos.

Antra, pasiūlėme visiems vengti produktų su skonio ir kvapo stiprikliu E621. Džiugu, kad į šį siūlymą geranoriškai sureagavo patys gamintojai - daugiau nei 3 dideli gamintojai išėmė E621 iš savo produkcijos.

Svarbiausiu trečiuoju tikslu užsibrėžėme įtvirtinti įstatymo pataisą dėl didesnių baudų nesąžiningiems gamintojams. Deja, kol kas negalime pasakyti - įstatymas pakeistas! Tai sudėtingesnis dalykas, reikalaujantis daugiau pastangų, laiko ir visuomenės palaikymo. Tačiau mums pavyko seimo koridoriuose aktualizuoti šią problemą, įstatymo pataisa paruošta - laukia svarstymo. Per šią rudens seimo sesiją mums visiems belieka atidžiai sekti tolimesnius įstatymų leidėjų veiksmus.

Sveiko vaiko” informacija

Patiko (0)


Atgal į: Akcija „Už maistą be chemijos“. Finišas.