Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-03-24

Keturračius lauk iš miškų!

Publikuota: Politika

Mielieji skaitytojai,

keturračiai yra didžiulis miškų siaubas. Dėl jų susiėmę už galvų visų saugomų teritorijų darbuotojai. Keturračiais suniokojama paklotė ir padaroma didžiulė žala miškui. Jeigu pamatėte keturratį Kleboniškio miške ar kokioje nors kitoje saugomoje ar parko teritorijoje, pasistenkite jį nufotografuoti ir skambinkite iš karto policijai. Policijai galite skambinti ir nenufotografavę. Svarbu, kad praneštumėte apie tuos niekšus ir paragintumėte valdžią apriboti jų daromą žalą. Nebijokite skambinti policijai, ji privalo reaguoti, atvažiuoti ir pabandyti sugauti ir nubausti pažeidėjus.

Keturračiais draudžiama važinėti saugomose teritorijose bei miško parkuose. Pažeidėjui gresia bauda.

Bet tai dar nereiškia, kad turime taikstytis su keturračiais nesaugomose teritorijose. Jei miškas paprastas, tai vis tiek jam daroma milžiniška žala. Todėl išguikime keturračius iš visų miškų ir laukų. Prašome prisidėti savo balsu pasirašant peticiją:
http://www.peticija.lt/visos/2390/pasirasyti

Peticija:
Keturračiams leisti važiuoti tik keliuose pagal galiojančias KET
taisykles. Ne keliuose - tik specialiai įrengtose trasose bei su žemės
(miško) savininko raštišku sutikimu.

Pažeidus šias taisykles keturratis KONFISKUOJAMAS!

Labai prašau - persiųskite šią žinutę visiems savo draugams. Miškas jums padėkos.

Patiko (0)


Atgal į: Keturračius lauk iš miškų!