Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-11-29

Baltarusijos žalieji piketuos prieš Astravo AE

Publikuota: Atominė energija, Renginiai, įvykiai, Visuomenė

Šiandien, penktadienį, 12 val. Baltarusijos žalieji piketu V. Kudirkos aikštėje prie LR Vyriausybės sieks atkreipti visų ES valstybių vadovų dėmesį į šalia Vilniaus neteisėtai statomą Černobylio tipo branduolinę elektrinę.

Žalieji tikina, kad AE statybomis Baltarusija pamina demokratines vertybes ir geros kaimynystės principus: ignoruodama savo piliečių ir kaimynų nuomonę ir persekiodama AE oponentus, šiais ir kitais veiksmais pažeidžia ekologines Jungtinių Tautų Europos ekonominės komisijos konvencijas, meta iššūkį kaimynei Lietuvai.

Tiesos.lt primena: 2013 metų lapkričio 2 dieną Baltarusija, neatsižvelgdama į ESPOO konvencijos komiteto rekomendacijas tęsti konsultacijas dėl AE projekto su Lietuva, pradėjo eilinį jo statybų etapą.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

Patiko (0)


Atgal į: Baltarusijos žalieji piketuos prieš Astravo AE