Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-11-22

Neabejingus vilkų apsaugai GAA „Baltijos vilkas“ kviečia parašyti laišką A. Salamakinui

Publikuota: Gamta, Gyvūnai

Vilkų medžiojimo limitas bus padidintas ir medžioklė tęsis, nes to siekia Seimo aplinkos apsaugos komitetas. Jis atsižvelgia į medžiotojų ir ūkininkų skundus dėl vilkų, tačiau nenori išgirsti nei Aplinkos ministerijos specialistų, nei nevyriausybininkų argumentų, bylojančių, kad vilkų yra per mažai, kad būtų galima beatodairiškai medžioti, ir medžioklė neapsaugo ūkininkų nuo žalos, kad yra kiti būdai žalos problemai spręsti. Komiteto nariai pasisako už vilkų naikinimą. Ar nepritariantys tokiam požiūriui gali komitetui paprieštarauti?

GAA „Baltijos vilkas” kviečia tuos, kurie nepritaria Seimo aplinkos apsaugos komiteto reikalavimams padidinti vilkų medžioklės limitą, savo nepritarimą išsakyti el. laišku komiteto pirmininkui A. Salamakinui (Algimantas.Salamakinas@lrs.lt). Svarbiausios šiandienos aktualijos yra Seimo aplinkos apsaugos komitetui spaudžiant už uždarų durų perskaičiuotas vilkų apskaitos rezultatas, kad būtų galima pratęsti jų medžioklę, komiteto siekis panaikinti draudimą medžioti vilkus saugomose teritorijose ir komiteto narių atvirai aplinkosaugai prieštaraujančios pažiūros. Tokie laiškai galėtų pasiekti ir aplinkos ministrą Valentiną Mazuronį (Valentinas.mazuronis@lrs.lt).

Medžiotojai kovoja dėl savo interesų, o gamtosaugai neabejingi žmonės gali ginti savo vertybes!

GAA „Baltijos vilkas”

Patiko (0)


Atgal į: Neabejingus vilkų apsaugai GAA „Baltijos vilkas“ kviečia parašyti laišką A. Salamakinui