Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-10-21

Seimas svarstys Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisas

Publikuota: Gyvulininkystė, Gyvūnai, Kita, Politika

Seimas po pateikimo pritarė Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisų projektui Nr. XIIP-1090, kuriuo siūloma leisti skersti gyvūnus prieš tai jų neapsvaiginus, kai gyvūnai skerdžiami tam tikrais metodais, kokių reikalauja religinės apeigos. „Kadangi tam tikros eksporto rinkos Lietuvos gamintojams ir žemdirbiams užsidarė, todėl buvo pradėta ieškoti naujų galimybių eksportuoti mėsą ir viena iš tų galimybių yra Arabų šalys ir Izraelis. Ten yra keliami tam tikri reikalavimai skerdienai - gyvūnai turi būti paskersti jų neapsvaiginus”, - pristatydamas projektą sakė Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys.

Projektui po pateikimo pritarė 51, prieš balsavo 2, susilaikė 7 Seimo nariai. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Aplinkos apsaugos komitetas, numatoma svarstymo plenariniame posėdyje data - gruodžio 17 d.

LR Seimo kanceliarijos informacija, www.sxc.hu nuotr.

—-

Peticija Neleiskime Seimui įteisinti religinio gyvūnų žudymo

Patiko (0)


Atgal į: Seimas svarstys Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisas