Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-04-23

Seime vyks Lietuvos ir Vokietijos energetikos konferencija

Publikuota: Atominė energija, Energetika, Klimato kaita, Renginiai, įvykiai

Balandžio 24 d., trečiadienį, 15 val. Konstitucijos salėje vyks Lietuvos ir Vokietijos energetikos konferencija „Tvaraus energijos tiekimo pramoninėje valstybėje užtikrinimas - Vokietijos energetikos sistemos pertvarkymas: už ir prieš. Pasekmės Lietuvai?” Konferenciją organizuoja Seimo Energetikos komisija, Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje ir Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė.

Konferenciją ves Vokietijos ambasadorius Lietuvoje Matias Miulmenstadtas (Matthias Mülmenstädt) ir Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupės pirmininkas prof. Kęstutis Masiulis.

Pranešimai:

Prof. dr. Pėteris Henikė (Peter Hennicke): „Vokietijos energetikos sistemos pertvarkymas: užtikrinti klimato apsaugą galima ir atsisakius atominės energijos”.

Dr. Gintaras Gavėnas: „Energijos gamyba - ekonominis ar politinis klausimas?”

Martynas Nagevičius: „Taip, mes galime pasiekti Lietuvos energetinę nepriklausomybę be atominės elektrinės”.

Prof. dr. Fricas Farenholtas (Fritz Vahrenholt): „Energetikos politika nėra vien klimato apsauga”.

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama Seimo internetiniame tinklalapyje adresu http://www3.lrs.lt/pls/inter/w2008_home.dabarseime bei televizijos programa „Seimas - tiesiogiai”.

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)


Atgal į: Seime vyks Lietuvos ir Vokietijos energetikos konferencija