Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-02-03

Diskusija „Alternatyvus ugdymas: alternatyva kam ir kodėl?“ kviečia susipažinti su galimybėmis mokytis kitaip Lietuvoje ir pasaulyje

Publikuota: Renginiai, įvykiai, Visuomenė

Lietuva yra viena tų valstybių, kuriose vyrauja valstybinės bendrojo ugdymo mokyklos, o mokyklų įvairovė nedidelė. Alternatyvių mokyklų modeliai lig šiol Lietuvoje būdavo perimami iš kitų šalių - pirmieji originalesni pradedami kurti tik šiuo metu. Kokios ugdymo alternatyvos prieinamos Lietuvos moksleiviams? Kuo grindžiamas, kaip įgyvendinamas alternatyvus ugdymas Lietuvoje ir pasaulyje? Ką apie tai mano tokių mokyklų steigėjai, mokytojai, tėvai ir moksleiviai? Tai galimybė „kitokiems”, nauja ugdymo paradigma ar … grėsmė? Ką laimime ir kuo rizikuojame?Atsakymų į šiuos ir daugelį kitų klausimų kviečiame drauge ieškoti 2013 m. vasario 8 d. vyksiančioje LR Švietimo ir mokslo ministerijos, Britų Tarybos Lietuvoje ir VšĮ „Sėkmės mokykla” rengiamoje apskritojo stalo diskusijoje „ALTERNATYVUS UGDYMAS: ALTERNATYVA KAM IR KODĖL?”.

Renginio svečias - vienos žymiausių pasaulyje alternatyvaus ugdymo mokyklų - „Summerhill” (JK) - mokytojas ir vienas iš Europos demokratinio ugdymo bendruomenės (EUDEC) steigėjų - Leonard TURTON.

Renginys vyks LR Švietimo ir mokslo ministerijoje, A. Volano g. 2/7, Vilnius.

Renginio pradžia - 11 val.

Renginio trukmė - dvi valandos.

Preliminari renginio PROGRAMA.

Daugiau informacijos el. paštu donata@sekmesmokykla.lt arba tel. 8 620 45045.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

REGISTRACIJOS ANKETA

www.sekmesmokykla.lt

Patiko (0)


Atgal į: Diskusija „Alternatyvus ugdymas: alternatyva kam ir kodėl?“ kviečia susipažinti su galimybėmis mokytis kitaip Lietuvoje ir pasaulyje