Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-03-25

Sostinės meras su Ispanijos ambasadoriumi aptarė ekologijos klausimus

Publikuota: Ekologija, Kita, Renginiai, įvykiai

Šiandien Vilniaus meras Raimundas Alekna susitiko su Ispanijos Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Miguel Arias Estevez. Susitikimo metu meras su ambasadoriumi aptarė galimybes Vilniui ir Ispanijos miestams bendradarbiauti įgyvendinant ekologijos plėtros, kultūros ir mokslo, verslo skatinimo projektus.

„Džiaugiuosi, kad galėsime aktyviau bendradarbiauti su Ispanija. Tikiu, kad taip rasime būdų įgyvendinti vieną iš mūsų keliamų tikslų - Vilniui tapti švariu ir ekologišku miestu. Šiam tikslui pasiekti ieškome galimybių atnaujinti viešąjį transportą, miesto šildymui naudoti biokurą, miestą apšviesti taupia šviesos diodų technologija”, - sakė Vilniaus meras Raimundas Alekna.

Susitikimo metu nutarta stiprinti Vilniaus ir Ispanijos miestų bendradarbiavimą, artimiausiu metu įgyvendinti bendrų projektų kultūros, sporto ar viešojo transporto atnaujinimo srityse.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija, Magister nuotr.

Patiko (0)


Atgal į: Sostinės meras su Ispanijos ambasadoriumi aptarė ekologijos klausimus