Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-02-09

„InfoMene” - ateities gyvūnai

Publikuota: Atliekos, Ekologija, Neišmesk-Panaudok, Renginiai, įvykiai


KTU Informatikos fakulteto Studentų atstovybė „InfoSA” organizuoja ekologijai skatinti skirtą projektą - „InfoMenas”. Jo metu, renginio iniciatoriai kviečia nereikalingą, ar neveikiančią elektroniką išmesti į žaliąsias „InfoMeno” dėžes, o dirbtuvių metu iš jos padaryti originalius meno kūrinius.

Anot projekto koordinatorės Š. Šarmavičiūtės pagrindinis „InfoMeno” tikslas - priminti, kad elektronikos prietaisų negalima išmesti į buitinių atliekų konteinerius, o privaloma perdirbti.

“Elektros prietaisuose ir elektroninėje įrangoje yra itin toksiškų sunkiųjų metalų bei organinių teršalų. Kenksmingos medžiagos patekusios į dirvožemį, užteršia gruntinius vandenis, augalus, apnuodija gyvūnus, taip pat kenkia ir žmonių sveikatai”, - teigė projekto koordinatorė.

Todėl visi kviečiami nereikalingą elektroninę techniką atnešti į InfoMeno dėžes, kurios yra KTU Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50), Dizaino ir technologijų fakultete (Studentų g. 56) ir Statybos rūmuose (Studentų g. 48).

„InfoMeno” organizatoriai taip pat siekia, kad į ekologiją būtų pažvelgta kitu kampu - pasitelkus kūrybiškumą elektronikos atliekas paversti įdomiais ir dar nematytais meno kūriniais.

“Šiais metais ypatingai norime atkreipti dėmesį į gyvūnams daromą žalą. Kviečiame įsivaizduoti, kokie gyvūnai - mutantai laukia mūsų ateityje, jeigu neatsižvelgsime į ekologines problemas”, - įvardino dirbtuvių temą Š. Šarmavičiūtė.

Kūrybinės dirbtuvės vyks vasario 24 dieną, KTU Studentų laisvalaikio cento (Studentų g. 69) patalpose. Jų metu kiekvienas galės įgyvendinti netikėčiausias idėjas ir sukurti meno šedevrą. Eksponatus galima kurti namuose bei iki kovo mėnesio atnešti į „InfoSA” (Studentų g. 69 - 121).

Visi projekto dalyvių kūriniai bus eksponuojami kovo mėnesį vyksiančioje parodoje KTU Elektronikos rūmuose. Po jos darbai bus grąžinti savininkams arba išvežti perdirbti kartu su dirbtuvėse nepanaudota elektronika. Išradingiausių darbų autoriai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

Visas projekto naujienas galite rasti www.infomenas.lt arba “InfoMenas” - facebook.com.

Patiko (0)


Atgal į: „InfoMene” - ateities gyvūnai