BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žemės ūkio ministras palaikė krautuvėlių tinklo „Vikis“ siekius skatinti ūkininkų produkcijos vartojimą

Vasario 19 d. žemės ūkio ministras prof. Vigilijus Jukna susitiko su pirmojo Lietuvoje ūkininkų krautuvėlių tinklo „Vikis” atstovais, kurie pristatė savo veiklą ir padėkojo Žemės ūkio ministerijai už sėkmingą bendradarbiavimą skatinant ūkininkų gaminamos produkcijos vartojimą Lietuvoje.

Pasak „Vikis” koordinatoriaus Edgaro Mankaus, viename prekybos tinkle įkurtose specializuotose „Viki” krautuvėlėse lankytojams siūloma kaimiška, natūrali, pagal tradicinius receptus ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų sukurta šviežia, sertifikuota produkcija, kurioje nenaudojami maisto priedai. Šiose krautuvėlėse kiekvienas pirkėjas ne tik gali įsigyti kaimiškų produktų, bet taip pat daugiau sužinoti apie jų kilmę ir savybes. Šiuo metu „Vikio” krautuvėlių galima rasti Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje, o netrukus jos atsiras ir Klaipėdoje bei Šiauliuose.

„Siekdami patenkinti kiekvieno pirkėjo po­reikius, stengiamės pasiūlyti kiek įmanoma platesnį asortimentą. Tačiau iš tiesų mes esame ne tik komercinis, bet ir socialinis projektas - skatiname lietuviškos produkcijos vartojimą, kuriame erdvę šalies ūkininkams realizuoti produkciją didžiuosiuose šalies miestuose. Nuo­lat bendraujame su ūkininkais ir gamintojais, bendromis pastango­mis geriname produkcijos koky­bę. Būtent kokybė mums yra pati svarbiausia”, - teigė E. Mankus.

„Viki” atstovai sakė sieksiantys, kad ūkininkai nebijotų prekybos tinklų, kurie užtikrina geras rinkodaros galimybes. Pastebėję vis labiau augantį pirkėjų susidomėjimą siūlomais produktais, „Viki” ketina įteisinti savo prekės ženklą, jau kuria ir interneto parduotuvę. Planuojama, kad čia įsigytos prekės vartotojus pasieks nemokamai.

Ministras V.Jukna pasidžiaugė gražia jaunų žmonių iniciatyva ir siekiu pratinti vartotojus prie ūkininkų gaminamos produkcijos, tačiau atkreipė dėmesį į tai, kad „Viki” krautuvėlėse parduodamų produktų kainos kol kas dar „kandžiojasi”. „Palaikau Jūsų idėjas ir suprantu, kad akcentuojate aukštesnę kokybę, tačiau kainų skirtumas turi būti protingas”, - pastebėjo ministras.

Žemės ūkio ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras