BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Zebriukas dryžius, dryžių mėgėjas

Kinų zoologijos sodo darbuotojui dilema „O kaip rengtis šiandien?” nekyla. Pasirinkimas, švelniai tariant, siauras - tik juodai balti dryžuoti marškinėliai. Ir kaltas čia visai ne nuobodus skonis ar keistas įprotis. Tiesiog jo prižiūrimas zebriukas, praėjus vos kelioms dienoms po savo pirmosios gimimo dienos, prarado mamą. Tuo tarpu zebras tėtis pernelyg didelės atsakomybės ir prieraišumo savo atžalai nejaučia - kaskart jį nuspiria nuo savęs kuo toliau.

Netekęs tėvų, zebriukas nejučia pajuto artumą savo prižiūrėtojui ir maitintojui Chen Nongui. Turbūt taip įvyko dėl lemtingo sutapimo - tomis dienomis, kai C. Nongas pradėjo rūpintis zebriuku, jis vilkėjo dryžuotais marškinėliais - mažasis zebras jį pradėjo laikyti savo tėčiu. Kaskart pamatęs dryžuotai apsivikusį C. Nongą, gyvuliukas ypač nudžiugdavo, rašo orange.co.uk.

Dabar prižiūrėtojas yra priverstas kasdien vilktis dryžuotai, nes tik šitaip apsirengęs gali pamaitinti vienišą zebriuką. Mat šis atsisako pieno, jei jį bandoma maitinti apsirengus kitaip.

Pramintas „Mažuoju Penketu” (pas mamą aptvare jam teko praleisti vos penketą dienų), jis tapo tikru džiaugsmu, bet kartu ir iššūkiu zoologijos sodo darbuotojams, mat, kaip teigia atstovas spaudai, jų zoologijos sode dar nėkart nebuvo bandyta išauginti zebrų mažylio dirbtinai, be tėvų.

Belieka tikėtis, kad tai jiems pavyks, o Mažojo Penketo draugystė su rūpestingu dryžuotu prižiūrėtoju bus ilga ir laiminga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras