BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliosios knygų akcijos metu jau surinkta per 10 tūkst. knygų

Nuo pavasario Kaune vykstanti Žalioji knygų akcija baigsis spalio pabaigoje. Iki šiol iš miestiečių surinkta per 10 tūkst. knygų, o jas pardavus gautos lėšos bus skirtos naujo parko įrengimui.

„Paskutinis mėnuo visada būna pats aktyviausias, todėl tikimės, kad per likusį laiką surinktų knygų skaičius gali ne tik padvigubėti, bet ir patrigubėti. Iki akcijos pabaigos liko apie 20 dienų, todėl visus, kas dar neprisidėjo prie šio kilnaus tikslo, kviečiame tai padaryti”, - sakė akcijos iniciatoriaus Knygų turgaus atstovas Jonas Plenta.

Perskaitytos ir nebereikalingos knygos iš miestiečių renkamos Knygų turguje ir Kauno seniūnijose. Pasak J. Plentos, šiemet prie akcijos prisidėjo ir keletas įmonių, kurios knygas rinko iš savo darbuotojų, o vėliau jas perdavė akcijos organizatoriams.

Šią Knygų turgaus iniciatyvą aktyviai remia Kauno miesto savivaldybė, kuri ne tik padeda knygas surinkti bei viešinti informaciją apie šią akciją, bet ir aktyviai bendradarbiauja ruošiant naujojo parko įrengimą.

Naujas parkas, kuriam medžių sodinukai bus perkami už lėšas, kurios bus gautos iš akcijos metų surinktų ir parduotų knygų, bus įrengtas Lampėdžių mikrorajone.

Žalioji knygų akcija vyks iki spalio 25 d. Tądien įvyks baigiamasis akcijos renginys, kurio metu naujajame parke bus pasodinti medeliai.

Visi, norintys prisidėti prie iniciatyvos kviečiami atnešti nebereikalingas savo knygas į artimiausią seniūniją arba tiesiai į Knygų turgų, kuris yra įsikūręs prekybos miestelyje „Urmas”.

Žalioji knygų akcija rengiama antrą kartą. 2011 m. vykdyto projekto metu gautos lėšos buvo skirtos įsigyti medeliams, kurie buvo pasodinti prie Kauno mokyklų ir vaikų darželių.

Organizatorių informacija

www.aukstaitijosgidas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras