BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliausios įmonės vardą pelnė UAB „EMP recycling“

Vakar per dienraščio „Verslo žinios” surengtų Lietuvos verslo lyderių rinkimų baigiamąjį renginį Žaliausia praėjusių metų šalies įmone paskelbta UAB „EMP recycling” (generalinis direktorius - Almontas Kybartas). Kandidates Žaliausios įmonės nominacijai pasiūlė Aplinkos ministerija, šio „Verslo žinių” projekto partnerė.

UAB ,,EMP recycling”

Jau 10 metų gyvuojanti UAB ,,EMP recycling” - didžiausia Lietuvos elektronikos atliekų perdirbimo įmonė. Ji yra sukūrusi šių atliekų surinkimo iš namų ūkių sistemą. ,,EMP recycling” praėjusiais metais perdirbo didžiausią elektros ir elektronikos įrangos atliekų kiekį Lietuvoje - 3 tūkst. tonų.

Ši bendrovė, kaip sakė Aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Rolandas Masilevičius, daug pastangų ir lėšų skiria visuomenei šviesti apie būtinybę rūšiuoti ir perdirbti atliekas. Praėjusiais metais ji vykdė labai plačią visuomenės informavimo kampaniją, kad žmonės elektros ir elektroninės įrangos atliekų nemestų bet kur, o atiduotų perdirbti. Šiuo tikslu buvo transliuojami klipai per radijo stotį „Pūkas” ir pirmąjį Baltijos TV kanalą, taip pat prekybos centre „Mega” ir Kauno viešajame transporte, dalintos skrajutės Vilniuje ir Kaune, iškabinta socialinė reklama Vilniaus ir Kauno stotelėse ir t. t. Įmonėje nuolat lankosi moksleivių grupės, kurioms organizuojamos ekskursijos. Jie supažindinami su elektronikos atliekų perdirbimu, informuojami apie šių atliekų keliamą pavojų aplinkai.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras