BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaliasis projektas Europai 2012 Kaune startavo surengęs pirmąjį seminarą

Sausio 27 d., penktadienį, 17:30 val. 203 aud. ISM Ožeškienės g. 18, Kaune, įvyko nemokamas seminaras „Ekologiškas ir natūralus produktas - koks jis?”. Seminare galėjo dalyvauti visi besidomintys sveiku gyvenimo būdu.

Seminaro tikslas - supažindinti visuomenę su ekologiškais ir natūraliais produktais, atskleisti jų gerąsias savybes ir naudą, taip pat išmokti tinkamai juos pasirinkti. Seminarą vedė UAB „Juara” įkūrėja Jūratė Butiškienė ir „Ekoagros” Kauno III sertifikavimo skyriaus vadovė Reda Butkevičiūtė.

Jūratė Butiškienė, jau septynis metus užsiimanti prekyba natūralios kosmetikos priemonių gamyba ir platinimu, seminaro dalyvius supažindino su natūralių, ekologiškų ir sintetinių kūno priežiūros priemonių skirtumais, jų daroma įtaka organizmui. Taip pat lektorė išsamiai papasakojo apie kosmetikos sudedamąsias dalis, natūralios ir sintetinės kosmetikos poveikio greitį, natūralios kosmetikos reitingavimo principus, supažindino su pagrindiniais sertifikatais. Paskaitos pabaigoje kiekvienas dalyvis galėjo išbandyti įvairias kosmetikos priemones ir įvertinti jas pagal pristatytą kosmetikos testavimo būdą, kurį sudaro tokie rodikliai kaip produkto kvapas, tekstūra, konsistencija, įsigėrimo greitis ir pojūtis.

Antroji lektorė Reda Butkevičiūtė, atstovavusi „Ekoagros” sertifikavimo įmonei, garsėjančiai ekologinės gamybos ir išskirtinės kokybės žemės ūkio bei maisto produktų sertifikavimu ir kontrole, seminaro dalyvius supažindino su ekologiškų bei aukštos kokybės produktų savybėmis, sertifikavimo procesu ir sąlygomis. R. Butkevičiūtė, pasakodama apie ekologiškus produktus ir jų prekybą, akcentavo tai, kad nesupakuotais ir nepaženklintais savo ūkio produktais gali prekiauti tik pats ūkininkas, kai produktai parduodami galutiniam vartotojui, tad pirkėjas turėtų drąsiai prašyti ekologiškos produkcijos patvirtinimo dokumentų. Lektorė išsamiai papasakojo ir apie išskirtinės kokybės produkciją, kuri taip pat sertifikuojama pagal kiek žemesnius nei ekologiškiems produktams keliamus reikalavimus.

Seminarą surengęs ,,Žaliasis projektas Europai”, vykdomas trečios didžiausios visuomeninės organizacijos pasaulyje Junior Chamber International (JCI) kartu su 484 Europos informacijos centrams priklausančiu Kauno Europos informacijos centru - Europe Direct, dar tik startavo. Visi neabejingi ekologijai ir savišvietai bus laukiami kituose seminaruose, vyksiančiuose vasario-gegužės mėnesiais.
Nebūkime abejingi sau ir aplinkai, kurioje gyvename!

Daugiau informacijos: www.zaliasis.jci.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras