BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žali daigeliai puošia mokyklos palanges

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai, įgyvendindami pažintinį - edukacinį projektą „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus”, vėl lankėsi Nidos vidurinėje mokykloje, pradinukų klasėse. Beveik mėnesį vaikai su mokyklos pedagogų pagalba rūpinosi ir daigino sėklytes savo klasėse. Pradinukai atsakingai prižiūrėjo daigelius ir sudarė tinkamas šviesos, šilumos ir drėgmės sąlygas, reikalingas jų augimui.

Kasdienio darbo rezultatas - „sužaliavusios” palangės. Džiugu, jog dauguma sėklyčių sėkmingai sudygo ir auga toliau. Tik vaikams, auginantiems paprikas, dar teks palaukti, daigeliai ką tik pradėjo dygti. Natūralu, jog kiekvienas augalas turi skirtingą sudygimo laikotarpį. Vaikų augalėliai buvo kruopščiai apžiūrėti: stipresni daigeliai atsargiai perkelti į atskirus indelius, o silpni per tankiai sudygę daigeliai - išrauti.

Iš žemės išėjus įšalui, vaikus pasikviesime į Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vidinį kiemelį, kuriame jaunus augalus persodinsime į žemę.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos nuotraukos

Plačiau apie šį projektą skaitykite čia.

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Turizmo ir informacijos skyrius

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras