BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Yahoo darbuotojai valgo vietoje augintą maistą (Video)


Yahoo!, Cisco, eBay, Oracle ir kitų kompanijų įsikūrusių Silikono slėnyje (Silicon Valley, JAV) darbuotojai valgo šviežią, daugiausiai vegetarišką, vietoje augintą maistą. Maisto tiekimu rūpinasi Bon Appetit - viena žaliausių maisto tiekimo kompanijų veikiančių nuo 1987 metų. Šiandieninė Bon Appetit tinklo koncepcija nevežti maisto iš toliau nei 150 mylių.

Bon Appetit kompanijos vadovai pastebėjo, jog žmonėms šviežias maistas yra skanesnis, nei vežtas iš toli, ilgai stovėjęs sandėliuose, sušaldytas ir vėl atšildytas ar konservuotas su chemija, todėl pradėjo šviežio ir Žemės planetai draugiško maisto gamybą.

Tik pradėjus veiklą žmonės visgi dažniau rinkdavosi įprastą maistą, tačiau kompanijos vadovai nenusiminė žinodami, kad ateity jų veikla bus įvertinta. Ekologijai atėjus į madą ir susirūpinus pasauline aplinkos būkle taip ir atsitiko, o 2009 m. Bon Appetit įkūrėjas Fedele Bauccio laimėjo “Growing Green Awards” apdovanojimus.

Kompanija ne tik rūpinasi šviežio maisto tiekimu ir gamyba, bet ir visuomenės ekologiniu švietimu. Valgyklose siūloma atkreipti dėmesį į anglies pėdsaką - patikrinti kompiuteryje kiek CO2 emisijų išskiriama norint pagaminti vieną ar kitą patiekalą. Vartotojas gali pasirinkti ne tik sveikesnę, bet dar ir Žemės planetai draugiškesnę dietą.

Daugiau informacijos žiūrėkite SmartPlanet video klipe.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras