BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

www.gyva.lt papildyta naujais straipsniais

Ekologiškam gyvenimui skirta svetainė www.gyva.lt papildyta naujais (nors ir senais) straipsniais. Štai ką kviečia paskaityti svetainės kūrėjai:

Norime atkreipti demesį į Noros Mžavanadzės, Centrinio Europos Universiteto doktorantės, straipsnius apie klimato kaitą, kuriuos galite rasti skyrelyje „Klimato kaita”. Čia taip pat rasite ir dr. Egidijaus Rimkaus iš Vilniaus universiteto straipsnį “Šeši klausimai apie klimato kaitą“.

Straipsnių temose išskyrėme dar dvi naujas temas: GMO ir energetika. GMO skyrelyje yra naujai įkeltas Noros Mžavanadzės straipsnis „Pažanga ar pabaigos pradžia” publikuotas 2005 m. “Žaliojoje Lietuvoje“. Su laiku GMO tematikos aktualumas tik stiprėja.

Skyrelyje „Energetika” rasite Editos Milutienės iš Lietuvos saulės energetikos asociacijos straipsnį apie saulės energijos panaudojimą. Pasirodo, jog dar prie 10 metų buvo paskaičiuota, kad panaudojus Lietuvos pastatų stogus, galima pagaminti kelis kartus daugiau elektros energijos, nei sunaudojama šalyje. Ši žinia ypač aktuali dabar, kuomet svartome statyti ar nestatyti atominę jėgainę.

Skyrelyje „Atsakingas vartojimas” rasite Jolantos Vaitiekūnienės straipsnį apie ekologišką kosmetiką bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje atlikto tyrimo apie lietuvių ekologinius įpročius buityje rezultatus.

Skyrelyje „Sveikata” patalpinome pirmąjį Lietuvoje pasirodžiusi straipsnį analizuojantį greitojo maisto pramones užkulisius. Tai Jolantos Miškinytės straipsnis „Nelaimingas maistas“. Straipsnį Jolanta ruošė 2003 m. žurnalui „Ieva” baimindamasi, jog gali buti paduota į teismą greitojo maisto pramonės magnatų atstovų Lietuvoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras