BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vytautas Švanys. Vyriausybė pasiryžusi aukoti Lietuvos gamtą „skalūnų revoliucijai“

Lietuvos geologijos tarnyba (LGT) parengė projektą, kaip bus įgyvendinama Lietuvos Respublikos Žemės gelmių įstatymo 15 straipsnio 8 dalis, t.y. kaip valstybinės institucijos turės kontroliuoti hidraulinio uolienų ardymo procesą. Pagal projekto autorius, visa visuomenės sveikatos ir žemės gelmių apsauga suvedama tik į tai, kad bendrovė, turinti teisę atlikti hidraulinio ardymo darbus išsklaidytiems angliavandeniliams išgauti, yra įpareigojama per 20 dienų pranešti atitinkamoms tarnyboms, jau PO TO, kai bus tuos darbus ATLIKUSI, t. y. tada, kai JAU bus supumpavusi į gelmes šimtus vagonų nuodų.

Atsakingos tarnybos - Aplinkos ministerijos Regiono aplinkos apsaugos departamentas, Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, Visuomenės sveikatos centras ir Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos - iš bendrovės turėtų gauti gręžinio duomenis, supumpuotų toksinių medžiagų kiekius ir sudėtį.

Ir viskas.

NENUMATYTA joks informacijos pateikimas PRIEŠ atliekant darbus, JOKIA tų darbų kontrolė, priežiūra, pavojingų medžiagų testavimas ar panaudojimo kontrolė!

Ir šį nutarimo projektą Vyriausybė ruošiasi priimti SKUBOS tvarka.

Sunkiai protu suvokiamas ryžtas vardan „skalūnų revoliucijos” aukoti Lietuvos ateitį.

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras