BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyksta savanorių registracija į vilkų ir lūšių apskaitą

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir GAA „Baltijos vilkas” kviečia registruotis norinčius sudalyvauti šių metų vilkų ir lūšių apskaitoje. Apskaita vyks vasario 21 ir (pakartotinai) 26 dienomis, savanoriai kviečiami kartu su apskaitos vykdytojais praeiti maršrutus miškuose ir stebėti vilkų ir lūšių pėdsakų registravimą.

Pagrindinis visuomenės įtraukimo į apskaitą tikslas - raginti domėtis Lietuvoje gyvenančiais plėšriaisiais žvėrimis, jų gausos ir apsaugos klausimais bei siekti apskaitos skaidrumo. Panorėję sudalyvauti apskaitose susipažins su jų atlikimo principais, nuvykę į girininkijas jie kartu su apskaitą vykdančiu miškininku ar LMŽD atstovu pravažiuos ar praeis apskaitos vykdytojo numatytą maršrutą, galbūt turės progą susipažinti su vilkų ar lūšių pėdsakais, iš apskaitą vykdančio darbuotojo sužinos, kiek žvėrių tuos pėdsakus paliko, stebės jų registravimą. Savanoriai turi būti pasiruošę 4-8 valandų žygiui miške žiemos sąlygomis.

Šiais metais vilkai bus skaičiuojami ne tik valstybiniuose, bet ir privačiuose miškuose, lūšys - valstybiniuose miškuose. Vilkus ir lūšis valstybiniuose miškuose skaičiuos Generalinės miškų urėdijos darbuotojai, vilkus privačiuose miškuose skaičiuos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos nariai.

Savanorių registracija į apskaitas vyksta adresu http://www.vilkai.lt/apskaitos/apskaita-2013

Registracija į apskaitą baigsis vasario 18 d. (pirmadienį) 16 val.

GAA „Baltijos vilkas” informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras